Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Троян-Кърнаре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Троян-Кърнаре

    Колеги,проходим ли е прохода,защото по новините преди дни казаха,че има паднали скали от дъждовете и движението е затруднено?
    Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
    ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
    ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
    ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

    #2
    В момента на съпругата родителите/от Троян са/ ни са на гости, днес са минали през прохода,никакви грижи!

    Коментар


      #3
      Колеги смятам понеделник да премина Балкана .. от Ловеч до Пловдив ... та въпроса ми е дали е по-уместно маршрута през Троян или да обиколя малко през Габрово но по добър път ?! В бг мапс ... маршрута е през Троян. Но ако се мине през Търново- Габрово- Казанлък е изчислено на същото време и 40 км повече което ме навежда на мисълта, че пътя през Габрово е по добър. Ако има запознати колеги нека да помогнат, че ме чака много път. Благодаря предварително
      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

      Коментар


        #4
        колега за троян не знам но със сигурност през габрово е хубав пътя и казанлук на сам към стз е хубав само незнам шипка дали е готова вече
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар


          #5
          От Ловеч хващаш директния път за Севлиево - не ти трябва да слизаш долу до главния път София - Варна, много е натоварен понякога и изнервящ. От Севлиево продължаваш директно за Габрово, няма смисъл да ходиш до Велико Търново чак. И аз обаче не съм сигурен дали Шипка е отворен от Северна към Южна България. Ако не е, през Бузлуджа слизаш в Южна България и там вече е ясно.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            Напълно разбрах идеята... Това ще рече, че е по добре по малко по - дългия път за сметка на пътя през Троян, който не се знае в какво състояние е ....
            Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

            Коментар


              #7
              Сносен път е, няма камъни в момента на пътя, само в троянската част малко под върха са 100-на метра кръпка до кръпка, надолу е по-добре.Личи си, че освен асфалта от едно време, са изляли и още един слой - по-тъмен, който заглажда много добре.Южния склон е супер, по северния има какво да се иска, но се минава.Не е за скорост над 50-60, за спокойно каране е.Състезателите няма смисъл да тръгват по него, един бивш колега с мотор си изпадна от машината и беше в болнични заради този проход

              Коментар


                #8
                Като никоя година скоро отворен до това време.Ззабранен е само за товарни автомобили и леки без вериги.Ровил съм го преди няколко години срещу знак забранено влизането е вярвайте ми няма минаване.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  [quote=
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    Вчера (сряда) сутринта в към 6 часа минах покрай капанчетата на Абланица - пътувах за Габрово и точно при качването по детелината за пътя Варна - София видях че проходът Троян-Кърнаре е затворен... иначе Шипка е отворена за сега ....за тези който ще пътуват през прохода да не забравят да сложат в багажника си и вериги... може и да не ги използват но да си ги имат защото миналата година пътна полиция връщаха колегите без помощни средства.

                    Коментар


                      #11
                      teomaxi написа:
                      Вчера (сряда) сутринта в към 6 часа минах покрай капанчетата на Абланица - пътувах за Габрово и точно при качването по детелината за пътя Варна - София видях че проходът Троян-Кърнаре е затворен... иначе Шипка е отворена за сега ....за тези който ще пътуват през прохода да не забравят да сложат в багажника си и вериги... може и да не ги използват но да си ги имат защото миналата година пътна полиция връщаха колегите без помощни средства.
                      Затворен е да. Виждам табелата на Баня - Карловско като пътувам от там. Така си стой цяла зима. Очаквайте към май месец да го отворят
                      FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

                      Коментар


                        #12
                        Колеги ако някой минава през Троян- Кърнаре днес нека сподели какво е положението, че утре сутринта ще ходя към Априлци (троянско) пък през Шипка ми е 50км отгоре. Чета из разни новини тук ама всеки си писал каквото му е кеф :D
                        НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                        Коментар


                          #13
                          Валентино_88 написа:
                          Колеги ако някой минава през Троян- Кърнаре днес нека сподели какво е положението, че утре сутринта ще ходя към Априлци (троянско) пък през Шипка ми е 50км отгоре. Чета из разни новини тук ама всеки си писал каквото му е кеф :D
                          Прецени добре тези 50 км . горница през Шипка да не станат повече ако минаваш през Троян-Кърнаре.- ,,Шипка
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            [quote:b8544257ba="Валентино_88"]Колеги ако някой минава през Троян- Кърнаре днес нека сподели какво е положението, че утре сутринта ще ходя към Априлци (троянско) пък през Шипка ми е 50км отгоре. Чета из разни новини тук ама всеки си писал каквото му е кеф :D
                            Прецени добре тези 50 км . горница през Шипка да не станат повече ако минаваш през Троян-Кърнаре.- ,,Шипка
                            НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                            Коментар


                              #15
                              те вериги и на Шипка могат да ти поискат. Въобще зимата без вериги макар и за 20 лв от метро, не бива да се пътува извънградско.
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X