Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велико Търново - Свищов - Белене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Велико Търново - Свищов - Белене

    В неделя ходих на гости на колегата Humpa и мисля за полезно да отбележа наличието на перфектен третокласен път по маршрута към Свищов и Белене. Път номер 5 от Велико Търново до разклона с път номер 3, идващ от Плевен, се минава лесно, на пета с около 3000 оборота и на четвърта с 2000 в селата. На разклона се прави ляв завой за І-3 (прекият път през Полски Тръмбеш е лош, от опит знам) кара се по първокласния път на запад до Вързулица и нагоре до Царевец, от там се влиза в Свищов, минава се около Ореш и Деков.Долу са две карти - едната е от колегата Humpa, а другата - от gps.Доста подходящ път е за безцелно шофиране
    Прикачени файлове

    #2
    Нека kiler_4o да се включи в темата!Круме, кажи навръщане от Свищов до къде стигнахме. До края на света, че се връщахме!

    Коментар


      #3
      А, ако става въпрос за най-късия път, той в момента е затворен за ремонт, от доста време го правят.Аз съм го минавал преди година целия, доста зле си беше, но сигурно ще го оправят и него.Добрият път е обходен (не много по-дълъг) с явно рядко използван или скоро положен асфалт.Приключенията ви, предполагам са били през Полски тръмбеш и Совата, там наистина е опасно да се кара с ниска кола към момента.

      Коментар


        #4
        Малко след Свищов примерно 20 километра се изгубихме, защото ГПС-а ни каза друг път не транзитния ами..и аз не знам какъв. Стигнахме до нищото, че се връщахме 10-тина километра назад и си хванахме транзитния път.

        Коментар


          #5
          coolboby написа:
          Малко след Свищов примерно 20 километра се изгубихме, защото ГПС-а ни каза друг път не транзитния ами..и аз не знам какъв. Стигнахме до нищото, че се връщахме 10-тина километра назад и си хванахме транзитния път.
          Без ГПС щяхте да се справите по-добре а? :D
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар

          Working...
          X