Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Перник през Мало Бучино

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София - Перник през Мало Бучино

    Тъй като "парадния" път към Перник ще бъде затворен след няколко месеца и движението ще бъде отцепено от там минах да видя за какво става дума и бях потресен. Ремонтни дейности вървят... по-скоро се опъва нова настилка на лошите очастаци. Но за момента не се лъжете да тръгвате от Перник посока София по този път. Шофьорите летят като ненормални все едно нямат очи. На завой с пясък една маршрутка влеза с висока скорост и занесе към мен но аз набих спирачки и се разминахме за малко. И още подобни гледки. След месец може би пътя ще е перфектен но сега не си правете експерименти да минавате от там
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    Преди време беше много зле.. А строят ли магистралата отгоре, или не се забелязва трудова дейност?

    Коментар


      #3
      Не видях да има "работници с бели потници" но от последния път когато минах от там определено има напредък. На други места си личи че има строителна дейност. Бачка се яко.
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #4
        Миналият петък минах от там към Перник, защото задръстването по Борис беше от Горнобански, та сигурно до Владая. Дупки си има, на най-лошите участъци са положили нов асфалт, но въпреки всичко не е много за каране там. Иначе колегите с регистрация РК, летят като луди /ма те си знаят дупките /. Мостовете на магистралата са готови, сега трябва да делнат една планинка покрай, която ще минава магистралата. Бачка се яко.

        Коментар


          #5
          пътя горе долу е добре а и много време спестява
          Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят. Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос. Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

          Коментар


            #6
            Най-добре се кара през Божурище и Брезник, но се заобикаля много..Скоро ходих сутринта през Владайския проход и се върнах пообяд през Божурище и Брезник и, като сметна спестените нерви, мисля, че останах на +.

            Коментар


              #7
              fuoco написа:
              Най-добре се кара през Божурище и Брезник, но се заобикаля много..Скоро ходих сутринта през Владайския проход и се върнах пообяд през Божурище и Брезник и, като сметна спестените нерви, мисля, че останах на +.
              За пръв път чувам, че някой използва този маршрут. Не смятам, че пътя през Божурище и Брезник до Перник, е по близко от този през Владая.Ако пътуваш всеки ден нито нерви нито пари ще спестиш по този маршрут.

              Коментар


                #8
                Абсолютно.Пълно безумие е да се ползва пътя през с. Бабица, освен ако не живееш в Брезник.И пак зависи каква е дестинацията.Ползвал съм го 2 пъти.В единият случай просто бях в Брезник и трябваше да ида в Елин Пелин.Втория беше преди няколко години при едно апокалиптично задръстване още на входа на Владая.Не помня какво беше станало но май имаше трупове.Обърнах на лукойла под Марчаево и отпраших към Брезник.Пристигнах на работа към 11.Мои познати този ден изобщо не стигнаха до работните си места.Накратко - пътя не лош, на места е доста тесен но като цяло е адски заобиколен.Става но само по Голяма Нужда
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X