Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-Варна - от къде е по-добре да се мине?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    fuoco написа:
    И в Търново през булевард България (с премерена скорост!!), центъра и на южния пътен възел, за по-малко нерви покрай иначе строящото се кръгово.
    има си обходем маршрут-Чолаковци,с табели за по лесно ориентиране,ама нейсе,никой не минава от там и непригодния град се изрови на няколко места донемайкъде
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #17
      Може ли малко нова информация от къде е по-добре да мина?
      FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
      ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
      миг невнимание и вече си татко

      Коментар


        #18
        София-Варна - от къде е по-добре да се мине?

        От Русе за София какво му е на маршрута през Плевен даге , брато ? Карай , не бой се
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          Аз оставам с впечатление, че колегата пита за маршрута София - Варна, понеже темата е такава, нищо, че той е от Русе. Мисля, че мнозинството от колегите са дали вече отговор още от преди и той не се различава много и от сегашното положение на нещата, а именно - по Хемус, през Северна България.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #20
            Ще карам от София до Каварна
            FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
            ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
            миг невнимание и вече си татко

            Коментар


              #21
              София-Варна - от къде е по-добре да се мине?

              Правилно . Съгласен съм с Шугърбой. АМ ,, Хемус ’’ ще ти спедти гориво
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #22
                Зависи дали се търси "бърз" маршрут или "кратък". През Плевен е доста по-бърз - там пътя не е толкова натоварен, няма камери, широк, прав и удобен за изпреварвания с две стоянки на катаджии. Там може да се кара доста бързо понеже настилката е много добра и не се минава през много населени места както през В. Търново. Единият вариант е през Русе, а другия на Бяла да се направи отклонение през Попово и на Търговище да се слезе на долния път. Аз пътувам Благоевград-Разград и винаги минавам през Плевен. Равносметката е от порядъка на 35 км повече, но пък за сметка на това спестямам минимум 45 минути.
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  #23
                  И това е вариант. За мен, специално, участъкът от Ябланица, та чак до магистралата при Шумен, е доста изнервящ - с интензивно движение, подлъгващи участъци за по-високи скорости, неудобни за изпреварване отсечки, малоумно каране, докато плевенският път винаги ми е правел добро впечатление. Дори напоследък, когато се налага с жената да пътуваме до Плевен, по всякакъв начин се стремя да избегна отсечката от В. Търново до Севлиево, а гледам директно да се кача на плевенския път, който на места е като по конец, широк, с по-разтоварено движение...
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #24
                    аз съм пътвуал много пъти и ви препоръчвам Варна-София или обратното по Хемус и през Търново, че плевенските полицай си ебало мамата , мен лично са ме спирали само един път малко след ловеч за превишение с 5 км в час, просто полицай тук почти няма има 4 камери на който трябва да намалите и след това само газ; а ако има полицаи колегите светкат като минете няколко пъти и ги научавате къде чакалят и внимателно през търново че има гоооооолеееемиииии кратери пс: пътя е перфектен(никакви дупки)

                    Коментар

                    Working...
                    X