Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътен възел - Велико Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Правят ,,Качица

    Коментар


      #32
      Не знам дали е макет или е снимка, втория кръг от статията показва голям прогрес, поне сравнено с каквото видях при последното ми посещение наскоро.

      Коментар


        #33
        Макет е. Практикер е на по-високо ниво и табелата е висока, а на снимката не е така. Също така в горната лява страна на снимката има някаква табела или нещо подобно в червен цвят, което изобщо го няма!

        Коментар


          #34
          не е макет, вчера към 18-19 часът минах пешачка от там и се работи доста сериозно.... сравнение с преди. работата е напреднала и може и да ни огрее. вече е за полагане на хасфалтя, подготвена е и хубава отбивка за към зоната.

          Коментар


            #35
            coolboby написа:
            Макет е. Практикер е на по-високо ниво и табелата е висока, а на снимката не е така. Също така в горната лява страна на снимката има някаква табела или нещо подобно в червен цвят, което изобщо го няма!
            Според мен не е макет.Практикер си е на високо снимката лъже.В горната лява част червената табела е на ЦБА.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #36
              вече се лее асфалтя,ама ха да видим....накрая ми се чини,че ще стане една голяма идиотия и ще се мае кой аджеба струваше толкова много пари и ззащо беше нужно тая реконструкция...
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #37
                Това е една адска простутия измислена по най-сложния начин .. има да се въртим кагто шашави на 2те кръгови ендо до друго
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #38
                  uBoy написа:
                  Това е една адска простутия измислена по най-сложния начин .. има да се въртим кагто шашави на 2те кръгови ендо до друго
                  нали Рашев и тия покрай него си прибраха парите,завъртяха ни главите,сега ще ни въртят и колите по кръговите-дет се вика "ОНЛИ ИН БГ"
                  ex.Мареа ТД100

                  Коментар


                    #39
                    Предимството ще усетим когато няма трафик, а иначе светофарите можеше да светят червено.Другото предимство евентуално би било ускоряване на пропускливостта на кръстовищата и справедливото и разпределение между входовете им.Най-вероятно ще е за добро, най-малкото настилката ще е нова.

                    Коментар


                      #40
                      fuoco написа:
                      Предимството ще усетим когато няма трафик, а иначе светофарите можеше да светят червено.Другото предимство евентуално би било ускоряване на пропускливостта на кръстовищата и справедливото и разпределение между входовете им.Най-вероятно ще е за добро, най-малкото настилката ще е нова.
                      Тя точно настилката пък беше чудесна,а точно заради това,сега няколко други улици тънат в дупки и какво ли не...
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #41
                        Това е пълна идиотия, което се прави в момента...Днес четох, че автоусите към зоната няма да могат да взимат острия наклонен завой. Друго неприятно е, че идващите от зоната в посока на дясно към Победа отново ще чакат много. На всичкото отгоре като гледах как се прави, изсипа се чакъла, заравни се и не се остави никакво отводняване, при по-големи дъждове ще става езеро.
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #42
                          извинявам се, не знам имената ни на кварталите, ни на пътния възел, интересува ме това ли е пътя,по който преди минаваше Сф-Варна и заради ремонта ме караха д аобикалям през Чолаково? Много ми писна вече от този ремонт, то през чолаково са бахти дупките, а през града не е много по-добре честно казано, а през деня губи доста време.
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #43
                            Минавай по булевард България, докато го пуснат.Асфалтирали са втория кръг, работи се по подхода към Краков, останалите са долу горе готови, но шахтите в целия строеж стърчат заплашително нагоре с 10-на 15 сантиметра, сигурно ще има плавен локален преход около тях до височината им.Малко остава като гледам, но докато тежките машините се използват за забавление на децата на някакви дебелаци с джипове, вместо да се работи по обекта, предстои още да обикаляме около възела.

                            Коментар


                              #44
                              pakumba написа:
                              извинявам се, не знам имената ни на кварталите, ни на пътния възел, интересува ме това ли е пътя,по който преди минаваше Сф-Варна и заради ремонта ме караха д аобикалям през Чолаково? Много ми писна вече от този ремонт, то през чолаково са бахти дупките, а през града не е много по-добре честно казано, а през деня губи доста време.
                              Този е пътя София-Варна.Не е Чолаково ,а квартал Чолаковци.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #45
                                Tornado написа:
                                pakumba написа:
                                извинявам се, не знам имената ни на кварталите, ни на пътния възел, интересува ме това ли е пътя,по който преди минаваше Сф-Варна и заради ремонта ме караха д аобикалям през Чолаково? Много ми писна вече от този ремонт, то през чолаково са бахти дупките, а през града не е много по-добре честно казано, а през деня губи доста време.
                                Този е пътя София-Варна.Не е Чолаково ,а квартал Чолаковци.
                                мерси. да се надяваме, че до 1-2 седмица ще оправят и малките проблеми по този възел.
                                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                                Коментар

                                Working...
                                X