Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хаос и безумие на АМ"Хемус"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е то така ама как все пък на автомагистрала Хемус,защо не стане на входа на някои др град?
    Fiat Brava 1.8 16V GT

    Коментар


      #17
      Princo написа:
      Ето това е малоумното шофиране ! И за кво ... да се напрайш на гъзар пред гаджето или приятелите Лятото на път за морето се возех с един откачалник.Колата октавия комби на метанче пича спокойно от Стара Загора до Нова Загора с 130-140 си кара,след това от Сливен някъде до Ямболско под 150 не падна а на участъка дето напрайха магистрала под 200 също не падна.По едно време не се стърпях и казах да намали малко че ми се живее още и веднагически последва отговора:Хубава ми е колата,спирачките също не се притеснявай ! При 200 км/ч ми е много чудно как така ще спре А още по-чудно ми е как има хора дето с лади и жигули карат 120-140
      ето така 1100системи за стабилност колата ти взема управлението чак но вярваите ми като човек които се занимава с ударени коли тези системи са до едно време от там изтървеш ли я връщане няма вече колата неможеш я позна ква марка е а пътниците ако са живи втори път рядко карат над сто.п.с. а кото се има предвид ако си с 100 колата изминава 10тина метра от натискането на педала до задеистването на спирачките пък тя нека има (хубави спирачки)
      fiat bravo 16_16v 103hp

      Коментар


        #18
        А и бая метра минава от случката - до натискането на самата спирачка, колкото и реакции да имаш.

        Коментар


          #19
          ls1 написа:
          А и бая метра минава от случката - до натискането на самата спирачка, колкото и реакции да имаш.
          При скорост 100км/ч изминавате 28 метра за ЕДНА секунда. При положение, че се спира от 100 до 0 за около 45 метра, а една секунда е нищо време, но пък 28 метра са си доста разстояние сами си преценете. Магистралата като по-широк път "лъже" състезателите за скоростта, не се усеща заради големите разстояния, но като трябва да спрат там говорим за метри, а не за километри и ви дават във вечерните новини
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар


            #20
            Има грешка в заглавието на темата. Съкращението АМ би тябвало да означава автомагистрала, да ама не днес беше плувен басейн, е вярно че дъжда беше силничък, но това подобие на път по което се движех е така проектирано, че няма никакъв наклон за отводняване, иначе са сложени канавки, но само от дясната страна на пътя. Представете си колко е било нивото на водата щом успя да ми опръска краката през отвора за жилото на съединителя. http://vd.dir.bg/_files/4823141.3gp Най-ме хвана яд, че изтървах момента да снимам как един тир направи около 3м. висок воден стълб, гледката беше изродска.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #21
              Какъв е тоя формат 3gp??

              Коментар


                #22
                fuoco написа:
                Какъв е тоя формат 3gp??
                Снимано е с телефон и Медиа плеър класик го отваря.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #23
                  много весело видео :D

                  Коментар

                  Working...
                  X