Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Яки валежи и пътищата станаха ад!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    в бургас всичко е мокро.. как е в момента велико търново, че момата ми пътува натам през котел??

    Коментар


      #32
      Dimo_J написа:
      в бургас всичко е мокро.. как е в момента велико търново, че момата ми пътува натам през котел??
      Аз се чух с двама познати в Търново и казаха, че не е никак розово положението.Даже единия каза, че ще направи опит довечера да се прибере в Павликени
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #33
        Dimo_J написа:
        в бургас всичко е мокро.. как е в момента велико търново, че момата ми пътува натам през котел??
        Отврат!Страшно предпазлива трябва да е! Снега е мокър и е киша, парзаля се ужасно!

        Коментар


          #34
          мдааааа.... много е зле там.. но каза че пътя е по- разчистен отколкото към омуртаг... както и да е тръгна е 10 от бургас и в 3 пристигна с няколко почивки.... струва ми се нормално.

          Коментар


            #35
            Ситуацията във ВТ е още по-зле от сутринта. Снегът е към 50см. и то защото се топи, иначе можеше да е много повече. Улиците се чистят отгоре-отгоре като изключим главната, която е горе-долу добре. Тротоарите са ад през ноща ще замръзнат и ще стане красота. Тировете мръсни запушват много от пътищата, заради неблагоразумието си да карат без вериги, въпреки че и те не спасяват понякога, ето и снимки:
            Прикачени файлове
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #36
              Вчера идвах в Търново-г/д главните улици разчистени, но на Арбанаси е направо ад(то там само богаташи с джипове, не им трябва снегорин).Докато се прибирах към Габрово се разминах с 1 голф със смачкана муцуна....по нататък-крива мантинела, някъф безсмъртен с лада изпреварваше с над 100 км.Абе откачена работа зимата
              Тря'а напиша нещо тука, нали

              Коментар


                #37
                Някой да има настояща информация пътя от Габрово към В.Търново как е? Защото баща ми пътува от Севлиево за Търново, но минава през Габрово, защото пътя В.Търново-София е затворен.

                Коментар


                  #38
                  Вчера минах по този път.РАзминах се с 3 машини, дето ринат и ръсят.Добре е пътя.
                  Тря'а напиша нещо тука, нали

                  Коментар


                    #39
                    Ето пътната обстановка , такава каквато е според СБА http://www.uab.org/roads/
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #40
                      coolboby написа:
                      Някой да има настояща информация пътя от Габрово към В.Търново как е? Защото баща ми пътува от Севлиево за Търново, но минава през Габрово, защото пътя В.Търново-София е затворен.
                      Ще успее да се прибере днес точно от там са минавали за В.Търново.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #41
                        Велико Търново: Десетки ТИР-ве са блокирани от 24 часа малко преди Хаинбоаз20 февруари 2009 | 21:26 | Агенция "Фокус"Велико Търново. Във Великотърновска област ситуацията по пътищата остава сериозна, съобщават слушатели на Национална радиоверига ,,Фокус
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар

                        Working...
                        X