Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За пътуващите към/от морето С.Загора-Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В момента съм на Лозенец, естествено минах по пътя Стара Загора-Раднево-Ямбол-Средец-Бургас.пътя Средец-Ямбол е много неравен на влизане в Бургас има на 2 места доста дълбоки потъвания , внимавайте там ! иначе дупки почти няма, но кошмара почва в Бургас посока Юг.

    Коментар


      #17
      Аз се отчетох с още едно минаване през същият участък този уикенд...естествено без никакви проблеми, премеждия и без да хабя нерви....Този път за 4 часа от Бургас до София :D
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #18
        Аз между другото скоро не бях ходил към морето през Средец. Този маршрут го написах специално за участъка С.Загора - Ямбол.В неделя ходихме до Китен да се цопнем в морето за един ден, и наистина пътя от Ямбол до Бургас през Средец се е поразбил. особено в участъка от Средец до Бургас. Кара се, но на места е доста гаден.На връшане направихме ОГРОМНАТА грешка, да минем по дадения в картата като третокласен път през с.Маринка - Димчево - Присад - Дебелт, с цел да избегнем задръстването на светофара към Меден рудник.НИКОГА не минавайте по този "път". От с.Присад до Дебелт пътя е широк колкото да мине 1 кола, като тук-там има остатъци от асфалт. На места дупките са дълбоки по 20 см, и има огромна вероятност да строшите картер. Пътувахме десетината километра около 40 минути - само на 1ва и 2ра.

        Коментар


          #19
          Мда участъка Средец Бургас си е доста зле и въпреки, че изкривих леко една от джантите предпочитам него, като слушам какво става по другия царски път...то не бяха задръствания, не бяха катастрофи със смъртни случаи...;
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Относно пътя Ямбол - Средец - Бургас.На практика дупки няма, има обаче доста неравности, пътят на места е доста "нагънат" и много друса, ако сте с твърдо окачване.На дедрата много не се усеща, но...Въпреки всичко, пътя е приемлив, предвид непрекъснатата колона от коли по главния път 6.Ако все пак не ви се друса много, може от Ямбол да продължите към Петолъчката и да се включите в главния път до Карнобат, откъдето се качвате на магистралата. От Петолъчката до Карнобат има-няма 20 километра. Обаче това е и най-натоварения участък от пътя за морето, особено в петък вечер, събота сутрин и най-вече неделя следобед.
            Точно този участък от Ямбол до Бургас го минах за около 2,30-3 часа ... и псувах през почти цялата отсечка , де що имаше кола , ме изпревари .. даже и няколко камиона и автобуса ...а през павирания участък в Средец им се еба майката на всички зад мен , щото карах на 2ра без газ

            Коментар


              #21
              Абе колега аз 4 часа стигнах от Бургас до София през същата тази отсечка....а на паважа и аз карам на 2-ра без газ :D
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #22
                Geraka написа:
                Абе колега аз 4 часа стигнах от Бургас до София през същата тази отсечка....а на паважа и аз карам на 2-ра без газ :D
                Май ще трябва да те повозя малко , че да усетиш окачването

                Коментар


                  #23
                  В Средец е най-лошия паваж, който някъде някога съм виждал... То не е друсане, ми направо подхвърляне нагоре-надолу...Добре че е къс участъка... през 1993 година пътувах от Силистра до Констанца - 100 км паваж!!!! УЖАС!!!

                  Коментар


                    #24
                    jorko написа:
                    Geraka написа:
                    Абе колега аз 4 часа стигнах от Бургас до София през същата тази отсечка....а на паважа и аз карам на 2-ра без газ :D
                    Май ще трябва да те повозя малко , че да усетиш окачването
                    Ако Пунтото е ГТ съм се возил и знам за какво иде реч....еми друса си ....иначе е голяма мания
                    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                    Коментар


                      #25
                      jorko-вото Пунто е GGGGGGGGGT

                      Коментар


                        #26
                        Geraka написа:
                        jorko написа:
                        Geraka написа:
                        Абе колега аз 4 часа стигнах от Бургас до София през същата тази отсечка....а на паважа и аз карам на 2-ра без газ :D
                        Май ще трябва да те повозя малко , че да усетиш окачването
                        Ако Пунтото е ГТ съм се возил и знам за какво иде реч....еми друса си ....иначе е голяма мания
                        не , с Уното бях като за сравнение пунтото и уното са ми с жълти конита , но уното вози 2 пъти по-твърдо , а са натегнати само наполовина .. абе общо взето съм като лагерна количка

                        Коментар


                          #27
                          Мисля, че е врема да повдигнем малко темата, макар че навънка вали цял ден....все пак идва време отнова за пътуванията към морето...тук е мястото да попитаме и колегата Immortal за някаква нова информация за пътя....
                          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                          Коментар


                            #28
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45006
                            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                            Коментар


                              #29
                              Geraka написа:
                              Мисля, че е врема да повдигнем малко темата, макар че навънка вали цял ден....все пак идва време отнова за пътуванията към морето...тук е мястото да попитаме и колегата Immortal за някаква нова информация за пътя....
                              Аз писах в друга тема ама и тука ще напиша: преди 2 дена минах през пътя Грудово-Бургас в тъмното и по малките часове. Пътя е нарязан точно след Грудово и му правят ремонт. За мене е отвратителен, защото ако не видиш някоя дупка и може да си останеш там ако влезеш с по-голяма скорост в нея.
                              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                              Ex.Opel Astra

                              Коментар


                                #30
                                Мен питате - отговарям Минавах последно по този път (участъка Ямбол-Средец-Бургас) за срещата в Китен (преди 3 седмици).До Средец всичко си е както си беше - има участъци с неравен път, но за коли със средно-меко окачване (като Дедрата, Темпра, Типо, Мареа) не е проблем.На връщане от там даже водих колегите fihi и Stefanaki. Малко ме сърбя задника по пътя предполагам те знаят защо От Бургас до Средец се подготвяха за ремонт, който може и да е започнал вече, но тогава се изразяваше с изрязване на определени участъци.Ямбол - Раднево - Стара Загора пътя си е перфектен. Последно минах в събота вечерта около 02-03 часа. Супер си беше. Ямбол-Средец-Бургас не е перфектен, но честно казано, особено в петък вечерта, събота и неделя предпочитам да минавам по него, защото предпочитам да ремонтирам окачване, отколкото мен да ме ремонтират след челен сблъсък с някой ML или X5. Въпреки, че участъка, на който мен ми се налага да изляза от път 6 е само от Петолъчката до началото на магистралата край Карнобат (около 25 км)...Всеки сам си решава.

                                Коментар

                                Working...
                                X