Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак не ме притеснява да дера през снега със 100

    Коментар


      paralesa написа:
      притеснява ме какво каза брат ми,че чул,че пак се очаквал валеж и много ниски температури
      Снощи в Синоптик.бг в десетдневната прогноза следващата събота и неделя за Силистра прогнозите бяха: -21,-22 градуса . И за страната беше така. Днес пак там за същите дни дават :-10 . Още не е ясно дали ще свие такъв студ, но внимавайте с антифриза . В момента е -1, не вали!

      Коментар


        =Rudi= написа:
        paralesa написа:
        притеснява ме какво каза брат ми,че чул,че пак се очаквал валеж и много ниски температури
        Снощи в Синоптик.бг в десетдневната прогноза следващата събота и неделя за Силистра прогнозите бяха: -21,-22 градуса . И за страната беше така. Днес пак там за същите дни дават :-10 . Още не е ясно дали ще свие такъв студ, но внимавайте с антифриза . В момента е -1, не вали!
        Май в Синоптик.бг доста боб хвърлят, щото и на мен вчера ми направи впечатление за другата събота - даваха за при нас -18/-12 и днес го смениха на -4/9 :D
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          paralesa написа:
          и аз днес изтупах Мара от снега,пътищата вече са 6,но си личи къде е чистено и къде и непритеснява ме какво каза брат ми,че чул,че пак се очаквал валеж и много ниски температури
          В Казанлък вали сняг в момента.Заваля след Мъглиж.В събота минах за Търново през Шипка - перфектно спокойствие и наслада от шофирането.Тази вечер се прибрах през Хаинбоаз - страшно движение главно на товарни автомобили и заледени участъци по мостовете и местата с течение.Предпочитам Шипка засега - красота при снеговалеж и никакво движение.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            Сутринта минах Враца-София, заледено по мостовете, доста коли паднали след мостовоте от пътя. Внимавайте, защото сега хем е началото на снежния период и не сме свикнали още, хем е по-топло и замръзва само на проветривите места и както пътя е само мокър и става да се кара със 120, така изведнъж попадате на мост с джам лед!
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              В момента във Варна е +3 градуса и всичко се топи.
              ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

              FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

              Коментар


                Днес сутринта пътувах до Бургас през Петолъчката. Пътят беше в идеално състояние - изчистен и сух.Единственото място, където имаше около 100 м неизчистен полу-разтопен сняг беше началото (респ. края) на магистралата А4 край Карнобат. На отиване минах с повишено внимание.На връщане обаче за малко да ми се случи случка.Карам си аз с около 120 по СУХАТА магистрала... изведнъж след един баир пред мен точно по средата между двете ленти - доста висока ивица сняг... а на 200-тина метра пред мен - снегорин, ринещ лявата лента и хвърлящ снега в дясната... Рязко намаляне с моторна спирачка (5-та - 3-та) и спирачки и преминаване през снежната ивица в дясната лента. При това преминаване явно отдолу съм закачил жилото на ръчната и съм го откачил от стойката му. Видях го чак в Ямбол че виси отдолу, и на първия сервиз им ползвах канала и за 10 секунди си го закачих...Мамка им... или няма хич да ринат сняг, или като го ринат, ще направят предпоставка за ПТП... България.

                Коментар


                  Очакват се поледици внимавайте много.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    Tornado написа:
                    Очакват се поледици внимавайте много.
                    Снощи ми се наложи да се прибирам около 23 часа при минус 2 градуса навън и заледен от топящият се сняг път.От Меден рудник до Славейков се оглеждах в очакване да видя Албена Денкова И Максим Стависки да прелитата с пируети покрай фиата.Бая сериозна поледица си имаше и то от най коварната "черен лед".
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      Обилен снеговалеж в Казанлък.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        Добре де !! Във Варна пак вали гадния дъжд и всичко е в кал!! После ще застуди и ще замръзне и сняг може пак да няма! Кога и тука ще се порадваме на 3-4 дена хубав сняг !?
                        Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                        Коментар


                          тук сутринта валеше дъжд,не знам беше ли заледено,защото като видях дъжда си представих как танцува фиата по леда и се прибрах,жена ми си взе такси до работа Сега е сухо и сравнително "топло",ей така да е до неделя Не ми се бере страх през балкана,като миналата година,че и по-лошо може да е...
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            kazan написа:
                            Добре де !! Във Варна пак вали гадния дъжд и всичко е в кал!! После ще застуди и ще замръзне и сняг може пак да няма! Кога и тука ще се порадваме на 3-4 дена хубав сняг !?
                            И в Ямбол е така... вече няма и помен от 10-15 сантиметровия сняг, който падна онзи ден...

                            Коментар


                              В момента в Силистра всичко е стъкло - цял ден валя дъжд, вечерта температурата падна е сега улиците, тротоарите и колите са "стъклени".

                              Коментар


                                =Rudi= написа:
                                В момента в Силистра всичко е стъкло - цял ден валя дъжд, вечерта температурата падна е сега улиците, тротоарите и колите са "стъклени".
                                Добра гадост ви чака, колега, както го дават да премине в сняг ще е доста коварно и от най-трудното размразяване -лед под сняг.
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                                Коментар

                                Working...
                                X