Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Баш в Мола си живея аз. Никакво яке не обличам. Само притичвам до Пикадили и съм вътре

    Коментар


      coolboby написа:
      Баш в Мола си живея аз. Никакво яке не обличам. Само притичвам до Пикадили и съм вътре
      Тъй като гледам,мога да предвидя адреса ти- Оборище 12 предполагам от ъгъла ВХОД Ж
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        Съвсем не. Сим. Велики 6 последния вход.Нали сме се засичали долу на кафето, като си пазарувам за вкъщи разни глупости за ядене.На снимката е Пикадили.

        Коментар


          разкрихме те колега офтопик: на Оборище, малко под мола спираше преди на тротоара едно тъмно синьо браво с много интересни задни фарове, имаш ли представа дали е на някого от форума, да го питам как си е направил фаровете така?

          Коментар


            Не е от форума. Познавам се с него. Лично тези "капаци" не ми харесват. Той така си е вземал колата.

            Коментар


              Във Варна освен, че има 10-15см сняг е студ и не спира да вали и да навява. Пътищата са горе-долу добре. Поне Възраждане, където живея е проходимо. За жалост обаче моята кола е блокирана...
              FoRzA ItaliA
              Lancia Delta HPE
              ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

              Коментар


                BoZZanI написа:
                Във Варна освен, че има 10-15см сняг е студ и не спира да вали и да навява. Пътищата са горе-долу добре. Поне Възраждане, където живея е проходимо. За жалост обаче моята кола е блокирана...
                Понякога е по-добре изобщо да не я изкарваш, знаеш тук снегът минава за 2-3 дни, но понякога колата остава ударена за дълго след снеговалеж. На по-стръмнит места колата не ще да слуша- под мокрото е замръзнало изглежда и се поднася, тва по баира до газостанцията Младост и то надолу. Ае... Нека видим сняг и ние
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  Аз да се похваля минах Шипка пътя беше чудесен ,но Мареата беше доста натоварена и на два пъти за малко да оближа мантинелата на слизане.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    Варна положението не е добре! Температурите паднаха доста! Сега вече духа доста силно, вали и трупа! През деня пътищата бяха мокри. Сега са замръзнали и отгоре трупа сняг! Ужасна комбинация! Дано колеги не ви се налага да излизате! А за колегите на път - дано всички се приберат живи, здрави и със здрави коли!
                    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                    Коментар


                      Във Велико Търново е нещо като във Варна.Внимавайте!

                      Коментар


                        бах маама,трабва да хода на банкет,дано се навие такси да мине
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          Аз ще те закарам. 5лв.

                          Коментар


                            всичко е замръзнало 10мин. за да потеглиш
                            не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

                            Коментар


                              Във В.Търново вече всичко е 6. Всичко е вода и лека киша отстрани. Днес лично аз си шофирах, както шофирах лятото.

                              Коментар


                                и аз днес изтупах Мара от снега,пътищата вече са 6,но си личи къде е чистено и къде и непритеснява ме какво каза брат ми,че чул,че пак се очаквал валеж и много ниски температури
                                ex.Мареа ТД100

                                Коментар

                                Working...
                                X