Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Пътна обстановка

    По улиците на Варна вали сняг и в ... Двете им посоки Споделяйте къде как е, примерно някой колега има ли представа как е пътят Варна- Бургас?Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #92
      и в стара загора вали топи се хубаво си вали
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #93
        В Бургас също вали.Температурата в момента е +2 градуса и за момента снега се топи общо взето.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #94
          Във В.Търново вали. Към 2-3 пръста е снега, но на пътя е лека киша!Вали ситно, но доволно. Проблеми с шофирането едва ли ще има.ПС: Тая тема ми се струва, че няма да съществува, а мненията ще отидат в друг раздел.

          Коментар


            #95
            Re: Пътна обстановка

            Plastex написа:
            По улиците на Варна вали сняг и в ... Двете им посоки Споделяйте къде как е, примерно някой колега има ли представа как е пътят Варна- Бургас?
            снощи по Скат казаха, че е побеляло над Странджа и Айтоско - 100 % и към Обзор и прохода ще има сняг!
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #96
              РАЗДЕЛ ПЪТНА ОБСТАНОВКА

              Коментар


                #97
                Варна, кв. Виница и надолу към Дружба - много зле! Непочистено, снегонавявания, духа много силно, закъсал камион на пътя... Измъквал съм се с вериги до главния път до Траката, от там надолу минават вече явно да почистват... надолу през магистралния към Златните нямам идея как е.

                Коментар


                  #98
                  Re: Пътна обстановка

                  donnna написа:
                  снощи по Скат казаха, че е побеляло над Странджа и Айтоско - 100 % и към Обзор и прохода ще има сняг!
                  Явно планината ще е това, което ни дели тия дни, тва от морските градове требе да сме най-несръчните монтьори на вериги.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #99
                    и докато в цял Бургас(град) няма никъде сняг, комплекс Меден рудник е целия побелял с 3-4 пръста сняг върху колата ми, пътищата обаче са ок (киша е)

                    Коментар


                      Във Варна има 10см сняг! Тръгнах на юг към Фичоза и изненада! В Аспарухово вали дъжд! На Галата на 2км нищо не вали и няма грам сняг! На Фичоза на 3-4км вали на парцали но едвам трупа! Колеги внимавайте с ръчните спирачки! Аз по навик спирам пред вилата и пат ръчната горе! Ама след 10сек се усетих! Гордея се със себе си!
                      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                      Коментар


                        В Русе - Събота по обяд е - вали ситен сняг, но настилката е само мокра - явно се топи веднага, но до довечера и през нощта не се знае какви ще са температурите. Честит първи сняг в нашия край!
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          coolboby написа:
                          ПС: Тая тема ми се струва, че няма да съществува, а мненията ще отидат в друг раздел.
                          Станах разноглед като излязох от постинга си - аз писах в ето тази тема, и май е по-големичка и по-стара:ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/Темите се сливат поради сходство."Модераторски екип на fiat-bg.org"
                          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                          Коментар


                            niko_ymn написа:
                            coolboby написа:
                            ПС: Тая тема ми се струва, че няма да съществува, а мненията ще отидат в друг раздел.
                            Станах разноглед като излязох от постинга си - аз писах в ето тази тема, и май е по-големичка и по-стара:ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/Темите се сливат поради сходство."Модераторски екип на fiat-bg.org"
                            Сори, че се получи това, пуснах търсачката с "пътна" , та като не откри нищо за настъпилия снеговалеж я пуснах в общи.
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар


                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                Абе колега coolboby, ти до мола ли живееш баш В София положението е мокро, а от Драгалевци нагоре има стабилна покривка по паветата, като малко над Драгалевския манастир имаше закъсал автобус сутринта и не можахме доста коли да стигнем до Алеко. Ако влиза в темата за транспортната обстановка, Симеоновският лифт не работи!

                                Коментар

                                Working...
                                X