Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа:
    Стига с тези зимни гуми, моля ви се, аз карам със задни летни, Ямбол целия не е чистен, има 30 см сняг и никъде колата ми не е поднесла (без аз да съм й се помолил с ръчната).Карал съм с 4 летни гуми 4 години и никога никъде не съм имал проблем.Като не можете да карате, и с танкови вериги да сте - по-добре си стойте в къщи.
    Страшен змей тва фиата, сутринта запали при -19, извърших бърз сутрешен полет почти из целия град, никакви проблеми, на места по Владислав даже вече е сух асфалта. Вчера си бе същото, направих някоя и друга снимка, ма не съм толкова подробен, че чак да пускам снимки - чисто до асфалт. Е, много ясно, че най-голямата издънка дето я видях пак от фиатаджия - пуснал да пали по инерция по тъмно тая сутрин в тоя студ, не запалил и на кръстовище едва пъпли и не изчаках да видя какво мислеше да прави,е , може и да беше със зимни гуми, ум не се купува с пари. Малките улици мн ясно, че няма да са чистени, то в тях няма влизане, но в нашата още в първия сняг влезе багерче и тегли едно гребло, та само доизчистихме.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      тази сутрин минах враца-софия, пътя е перфектен навсякъде. малко хладно беше, ама няма снегове или лед по пътя.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        Здравейте колеги , утре 26 .01 тръгвам за Несебър. Каква е обстановката Карнобат -Айтос -Бургас .Поздрави и благодаря.
        Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
        ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

        Коментар


          сега се прибирам Русе - Варна - Русе разградска област не е почистена добре на места има лед по целият път а магистралата на места може да се кара само в 1 лента
          FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
          ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
          миг невнимание и вече си татко

          Коментар


            А някой да каже нещо за магистрла Хемус откъм София и път І-4 в участъка от Ябланица до Велико Търново, че мисля да пътувам в петък сутринта?

            Коментар


              аз пътувах в понеделник, но само до ботевград, магистралата е суха. предполагам до търново си е така пътя
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                ...

                В понеделник ми предстои да пътувам Плевен-Варна, та ако може някой да ми каже как са пътищата - особено в частта Бяла-Попово-Шумен-Варна...
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  Колеги утре сутринта ми предстой патуване София-Разград, след падналите снегове вчера дали някой има идея как е пътя до плевен до бяла и до разград?

                  Коментар


                    Колеги трябва ми спешно информация за пътищата в Русенска област. Налага се спешно довечера да се прибера към Русе.

                    Коментар


                      Никой ли не знае нищо?

                      Коментар


                        Ина от къде ще се прибираш?Аз хойках напред назад и по варненския и по софийския път,не са затворени обаче много духа и навява ,така че се прибирай по светло
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          ivanko_rs написа:
                          Ина от къде ще се прибираш?Аз хойках напред назад и по варненския и по софийския път,не са затворени обаче много духа и навява ,така че се прибирай по светло
                          Ами аз съм в София. Малко по късно тръгвам към Русе

                          Коментар


                            Inessita написа:
                            Колеги трябва ми спешно информация за пътищата в Русенска област. Налага се спешно довечера да се прибера към Русе.
                            Веригите в багажника нали се досещаш.Резервоара догоре и ако имаш нещо газово котлонче за отопление с теб.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              Мда, джезвето, чая, суха храна поне за 3 дни, сим карти за всичките оператори, ножче викторинокс, шпек салам, стек цигари и много чалга. Баси то се едно в Антарктида ще ходи момичето....
                              Tornado написа:
                              Inessita написа:
                              Колеги трябва ми спешно информация за пътищата в Русенска област. Налага се спешно довечера да се прибера към Русе.
                              Веригите в багажника нали се досещаш.Резервоара догоре и ако имаш нещо газово котлонче за отопление с теб.

                              Коментар


                                r51 написа:
                                Мда, джезвето, чая, суха храна поне за 3 дни, сим карти за всичките оператори, ножче викторинокс, шпек салам, стек цигари и много чалга. Баси то се едно в Антарктида ще ходи момичето....
                                Tornado написа:
                                Inessita написа:
                                Колеги трябва ми спешно информация за пътищата в Русенска област. Налага се спешно довечера да се прибера към Русе.
                                Веригите в багажника нали се досещаш.Резервоара догоре и ако имаш нещо газово котлонче за отопление с теб.
                                Аз не видях нещо лошо в съвета на колегата @Tornado, даже много на место се е изказал, но както казват хората мнението е като задника-всеки го има.
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                                Коментар

                                Working...
                                X