Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Във Варна вали сняг.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      Аз пак минах по същия маршрут,само че на обратно Плевен-София.Беше спокойно като изключим междуградските автобуси които карат със 120 км/ч същотото се отнася и за някои тираджии!!!Иначе пътя беше изчистен след Локовит.Но пък навън е много студено,много,много,много!
      Fiat Punto 1.7TD ELX 70hp 1998 г.
      Seat Arosa 1.0 50hp 1998 г.

      No one ever really dies

      Коментар


        batproho написа:
        =Rudi= написа:
        batproho написа:
        =Rudi= написа:
        batproho написа:
        В Бургас цяла нощ валя дъжд до преди малко.Времето е облачно но сравнително топло с температура в момента около +7градуса.
        :D Ние сме на другия полюс. В момента термометърът на колата показва: -8 градуса. Всичко е лед, облачно е, но не вали. През нощта беше по-топло и дори се топеше, но рано сутринта температурите пак са паднали.
        Лоша работа колега, понеже утре брат ми и майка ми ще пътуват към Силистра, дано да не е голям лед
        Препоръчвам им да минат през Варна, защото пътя Варна-Добрич е много добре ремонтиран, а Добрич-Силистра е изцяло с нов асфалт. През Шумен да не минават, защото пътя за Силистра в Шуменска област е ужасен /след отклонението от магистралата на 5-ти километър/. В сухо не карам с повече от 70-80 км/ч. А в селата- с около 20. Ужасни дупки са. И точно, където е табелата "Област Силистра" отново започва нов асфалт, но до там е ад. А и покрай морето е по-топло.
        Благодаря за ИНФОТО колега, така или иначе винаги през Варна минаваме.Иначе в Бургас продължава да вали дъжд и температурата продължава да пада.В момента е около +3градуса и вероятно или ще обърне на сняг или просто вечерта всичко ще замръзне .
        Някъде четох, че Варна-Бургас е затворен заради река Камчия, била се разляла от коритото си-http://dnes.dir.bg/2009/12/20/news5583395.htmlПроверете това, преди да тръгнете. Тия пичове, дето карат маршрутките ще знаят състоянието на пътя най-добре, жалко, че не драскат по някой ред. Ей, това е е.а ти и пътя, не знаеш къде и защо ще е затворен! Тва всичкото е между 2 големи града в 21 век...
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          То и Дюлинският проход, пише че е затворен за всички МПС-та.

          Коментар


            Преди малко се прибираме в Казанлък от Търново.Минахме през Шипка вали обилен сняг ,а надолу към Казанлък има и малки преспички и силен вятър.Пътя не беше опесъчен никъде и се кара постоянно на утъпкан сняг и лед.Разстоянието го взех за 1 час и половина.Смея да твърдя ,че само неподготвен автомобил може да не успее да премине както и водач който няма достатъчно опит и стаж в такива условия.Карам отпред с гуми Nokian WR G2 като на Бравото са същите.И двата автомобила накъдето ги насоча там излизат като разбира се Бравото дърпа пред Мареата понякога.Да се похваля ,че на два пъти на слизане щах да си оставя муцуната на ляв завой.Опита натрупан като водач в такива условия и помоща на ABS/с руско реле отвън/ ме извадиха от ситуациите
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              Приложи снимков материал Ники

              Коментар


                coolboby написа:
                Приложи снимков материал Ники
                Няма защото беше тъмно ама преди време съм прилагал едни снимки горе долу са същите.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  Ясно Общо взето се преувеличава, че обстановката в България е кризисна. Естествено, че Декември месец ще има сняг, а не слънчогледи.

                  Коментар


                    coolboby написа:
                    Ясно Общо взето се преувеличава, че обстановката в България е кризисна. Естествено, че Декември месец ще има сняг, а не слънчогледи.
                    Щеше да ме е яд ако чингелите от Габрово ме бяха задължили да поставя вериги прохода не беше за вериги.Имаше и доста товарни автомобили до около 8 тона които си драпаха спокойно.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      някой знае ли как е пътя към Гърция на 27 12 2009 ще пътувам до Атина
                      не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

                      Коментар


                        Irfan написа:
                        някой знае ли как е пътя към Гърция на 27 12 2009 ще пътувам до Атина
                        Зависи по кой път ще тръгнеш за Гърция Има няколко.Ако предпочетеш Търново - Свиленград -Александруполи - Солун - Атина - от Гурково до Атина е чисто (поне до Свиленград гарантирам, пък надолу би трябвало, щото е по-топло а и е магистрала.За другите варианти (Гоце Делчев и Кулата) нищо не знам, но в Южна България сняг няма по пътищата, с изключение на планините.

                        Коментар


                          Immortal написа:
                          Irfan написа:
                          някой знае ли как е пътя към Гърция на 27 12 2009 ще пътувам до Атина
                          Зависи по кой път ще тръгнеш за Гърция Има няколко.Ако предпочетеш Търново - Свиленград -Александруполи - Солун - Атина - от Гурково до Атина е чисто (поне до Свиленград гарантирам, пък надолу би трябвало, щото е по-топло а и е магистрала.За другите варианти (Гоце Делчев и Кулата) нищо не знам, но в Южна България сняг няма по пътищата, с изключение на планините.
                          Аз ще пътувам до Атина в петък рано сутринта или в четвъртък след работа.Ако се докопам до интернет,ще пиша как е.Но със сигурност няма да минавам през Свиленград.Предпочитам Кулата. Въпроса е да купувам ли зимни гуми или да рискувам с летните?При тези очаквани температури от 15-16 градуса тук.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            В.Търново-София-Кулата-Солун-Атина.Незнам само с тези свлачища от каде трябва да се минава дано да има знаци
                            не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

                            Коментар


                              Не мога да ти кажа нищо за тоя път,през Свиленград е идеално,преди три дни се върнах
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар


                                никога не съм минавал през Свиленград
                                не си хвалете колите че не се чупят защото в най-скоро време може да го очаквате

                                Коментар

                                Working...
                                X