Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подземни тунели и естакади ще облекчават движението в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Подземни тунели и естакади ще облекчават движението в Со

    doofiat написа:
    ... Столичният кмет Бойко Борисов обяви, че през май започва изграждането на първия тунел под Южния парк като продължение на сегашния бул. "Вапцаров". Той ще минава под парка на клиника "Лозенец" и ще се свърже с бул. "Гоце Делчев" с новия пробив "Скопие" и надлез "Надежда". Тунелът ще е дълъг около 800 метра и според плановете трябва да бъде направен за 7-8 месеца...
    lllubo написа:
    как мислиш че се копа за тунела на метрото между ЦУМ и Драган Цанков? има си такава машина дето копа отдолу и от горе се запазват нещата. В случая как ще подходят към южния парк - не знам, но едвали ще го съсипват
    Бе два ли има толкова ресурс да пуснат такава машина и там.... а и за толкова малко време се говори... Всеки е чувал, че до Интерпред почти е имало тунел, оставаха само около 2км. само да прокопаят, а всеки знае колко ги копат вече... Другото нещо, което много ме притеснява е ОГРОМНАТА денивелация, точно под болницата, а и каква е почвата там - пясъчни сколонове от "Монцата" почти до Хладилника, разходете се по кучешката поляна и за ненаблюдателните да погледнат как и с какво е укрепван ръба горе. Ами ако всичко това се сурне надолу? Все пак не ща да звуча песимистично , идейката ме кефи много, наистина се надявам да не сам прав в размислите си

    Коментар

    Working...
    X