Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лефкада...Гърция?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте,Завърнах се от Лефкада. Доста приятно месетенце, но и доста топло по това време на годината. Бензин има колкото искаш, но цената е доста по-висока от тук: най-евтино заредих на 1,495 евро при положение че в Сандански на ОМВ е 2,21 лв. (Незнам защо, но е с 0,10 лв. по-евтин от София). Острова е много проятен обиколихме три различни плажа Порто Кацики, Егремни и Катизма като всеки си има своя чар. Един ден бяхме на еднодневен круиз с Макетония Палас според мен си залижиха всеки цент. Билета е 20 евро с обяда както и цените на борда са по-евтини от на плажа . На острова продават страхотни маслини на: 3 кг./15 евро. Бяхме във Василики приятно малко селце/градче с прияни таверни. И в двете посоки минахме през Солун-Йоанинна-Превеза. Пътя е доста спокоен с две почивки от по 30 мин. се взима за около 10 часа с Пунто: общо с разходките на острова сме минали почти 1700км. като среден разход с климатик ми даде 6/100. Това е засега.Поздрави,Марто

    Коментар


      #17
      Здрасти колега гледам си бил на Василики,и аз съм се запътил в четвъртък натам,та пробвал ли си да ловиш риба?или поне някои друг да си видял да метка около плажа или пристанището.

      Коментар

      Working...
      X