Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложения за съвместно пътуване

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Румен_Хинчев написа:
    На 28-ми Март отивам до Букурещ ( от Разград ) , за да взема приятел от летище ОТОПЕНИ.Смятам да тръгна около 06:00 ч. , че да се помотам из паркът Херастрау , ИКЕА и тем подобни богоугодни местенца.Самолетът му каца в 13,30 ч., и веднага поемаме към Разград.Ни на отиване , ни на връщане искам парични знаци .
    Колега Хинчев с огромно удоволствие се бих присъединил към теб за пътуването до Букурещ адски много ми се иска да го разцъкам този град и да пием по биричка с теб при мамалигите ама пусти 340 км дето ме делят от Лом до Разград какво да ти кажа сещаи се криза приятелю ама на теб ти пожелавам приятно изкарване и разходка в румънската столица.
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #77
      stivan_alone написа:
      Румен_Хинчев написа:
      На 28-ми Март отивам до Букурещ ( от Разград ) , за да взема приятел от летище ОТОПЕНИ.Смятам да тръгна около 06:00 ч. , че да се помотам из паркът Херастрау , ИКЕА и тем подобни богоугодни местенца.Самолетът му каца в 13,30 ч., и веднага поемаме към Разград.Ни на отиване , ни на връщане искам парични знаци .
      Колега Хинчев с огромно удоволствие се бих присъединил към теб за пътуването до Букурещ адски много ми се иска да го разцъкам този град и да пием по биричка с теб при мамалигите ама пусти 340 км дето ме делят от Лом до Разград какво да ти кажа сещаи се криза приятелю ама на теб ти пожелавам приятно изкарване и разходка в румънската столица.
      И за мен ще е удоволствие !Карай , нашето не се губи ! До Словения някой ден ще попътуваме !
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #78
        Разбира се когато решиш ще ходим.
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #79
          Някой от летище ,, Анри Коанда ’’ на 13-ти април , след 15:00 да иска да се прибира към Родината ?Ще имам едно място , както личи по всичко .
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #80
            Тръгвам от Италия за България на 22 април към 10 вечерта от Терни (Умбрия) през Анкона, Равена, Венеция, Триесте след това Словения, Хърватска , Сърбия и мога да го закарам до Видин или Монтана. Единственото условие да е без багаж или много мъничко куфарче защото колата е пълна до горе. Цена 80 или 100 евро зависи от кой град ще взема човека. На лични съобщения
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              #81
              На 17.04.2014 към 15:30 тръгвам за Добрич. Имам 2 свободни места. Цена 15 лева на място. Минавам през В.Търново и Варна.0878730612 / 0899158777 Калин
              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

              Коментар


                #82
                на 03.05 пътувам за Ямбол и продължавам до Елхово мога да занеса стикери и други дребни неща.

                Коментар


                  #83
                  На 14-ти октомври около обяд тръгвам за София. 3 места и празен багажник са на разположение.На 17-ти около 13:00 потеглям за Разград .Маршрут: Разград - Попово - В.Търново - СофияАко има някой от Търговище , ще изменя маршрута.
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #84
                    Утре 27.12.2014 пътувам за Велико Търново. Мога да приема 2ма души. Ако някой има желание да пише ЛС или 0883 449214 Йордан
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #85
                      Ми обади се Ние сме до 28-ми тук
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        #86
                        някой ако има за пътуване по маршрута Линц-Виена-Будапеща-Белград-София-Ст.Загора да ми пише телефон за контакт на ЛС. Пътуването ще се осъществи на 16,17 или 18.03(точната дата ще е ясна до петък вечер). След това обратно по същия маршрут 31.03 или 02.04 (точната дата ще е ясна до петък вечер). Пътувам сам с комби с един сак. Е колата не е Фиат .
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #87
                          На 22.05 около 10:00 тръгвам за Добрич. Минавам през В.Търново и Варна. Ако има желаещи да се обаждат О87873О612 Калин. Цена-символична. :P
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            #88
                            Утре рано-рано потеглям за София .Рз - Попово - В.Търново - столицата.Имам 3 места в колата , но за манекенки .....Пари не ща .
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #89
                              Утре ( 04.11.2015 ) тръгвам за летището в Букурещ . Тръгвам обратно около 12:30 същият ден. След това пътувам за Варна по най-бързият начин.На 6-те следобед от Варна тръгвам за Букурещ ( 1 място ще има ) и по късните часове на същият ден или на 7-ми , се прибирам в Разград ( 2 места ). Пари , както обикновено , не ща .Телефон в подписа , а за по-мързеливите - 0899 225580.
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар


                                #90
                                Търся човек (шофьор) за придвижване на автомобил от Разград до София. Автомобила е Сеат Кордоба 1.9 ТДИ изправен с всички необходими документи със зимни гуми. Работата не е на зор, но е добре да се случи до края на месеца (ноември). За повече инфо 0899/814170.
                                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                                Коментар

                                Working...
                                X