Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътуване до Букурещ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    румъния

    Ми що не пита преди да тръгнеш . И ние преди бяхме ходили на Варна и някъде бях прочел че е 56 км и тръгнахме без да гледам картата витях че е около 100 км вече когато бяхме след Балчикта все пак видяхме как е там и ние ходихме на този на плажпосле бяхме и до Мангалия . Видяхм от къде изнасат Българското жито и слънчоглед.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #17
      Последно зелена карта не ни трябва, така ли? Къде има писано нещо официално по въпроса?

      Коментар


        #18
        румъния

        Не ни трябва , колега !Ние сме в ЕС . Зелена карта задължително трябва да се показва в Сърбия , Хърватска и Турция .Това го знам от личен опит . В Румъния като си купуваш винетка ти искат талона на колата . Зелена карта пък накарай застраховатяля си да ти разпечата.Поздрави !
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          Re: румъния

          kluchar написа:
          Ми що не пита преди да тръгнеш .
          Щото тръгнах ей така, без подготовка, на шега. Нали не си направил грешката да минеш през самата Варна? Ние хванахме пътя за Добрич (преди Варна, на кръговото хванахме за Аксаково) и после се отбиваш... Много живописен път. И вятърният парк... караш, караш и тия перки немат край :D
          Стояха зверчета
          Около плета
          В тях стреляха
          И те умираха

          Коментар


            #20
            Re: румъния

            Szandor написа:
            kluchar написа:
            Ми що не пита преди да тръгнеш .
            Щото тръгнах ей така, без подготовка, на шега. Нали не си направил грешката да минеш през самата Варна? Ние хванахме пътя за Добрич (преди Варна, на кръговото хванахме за Аксаково) и после се отбиваш... Много живописен път. И вятърният парк... караш, караш и тия перки немат край :D
            Хах. Това с перките беше интересно Иначе темата е много хубава. Искам и аз да се разходя до там, а ми е направо под носа... Живях 24 години в Добрич, сега въм във Варна.Та - през магистралата Шумен-Варна най-удачно според мен е да продължите през Виница и посока Балчик. Оттам на обръщалото продължавате по посока Дуранкулак и ей ти я на - Румъния Иначе другия вариант е ако искате да покарате на спокойствие (трябва да е хубаво времето) е да отбиете и да карате по пътя Варна-Добрич. Като влезете в Добрич преминавате през околовръса и там има достатъчно табели на къде е Балчик-Дуранкулак. Аз лично предпочитам повече втория път. Много ми е приятно да карам там - спокойно е и ако няма концерт в Каварна си е още по-приятно Много ми се иска и аз да зачезна за един ден към Румъния, но за жалост нямам автомобил на който да мога да разчитам . . .Те така Пускайте снимки да гледам и да се радвам
            Измекяра кара Сузики Балено 1.3и

            Коментар

            Working...
            X