Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авто-разходка до Одрин - Утре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    venco67 написа:
    Всичко написано от колегата Immortal си е самата истина. Прекарахме чудесно. Другия месец - пак на екскурзия.А цените на праха ориентировъчно са следните: Persil - 9 кг - 18 лв., Ariel - 9 кг - 24 лв. т.е. около 2,5 пъти по-ниски от тези в България.Забравих да пиша - ако някой от близките до Ямбол градове реши скоро да ходи в Одрин на шопинг туризъм, готов съм да му бъда водач, горе-долу ще се справя. Мисля, че и колегата Immortal няма да откаже на никого. Ако се организираме следващия месец може да направим едно масово посещение в Турция.
    Незнам от къде сте пазарували но ако ре6ите от магазини на едро цените падат минимум с около %20-30...разбирасе с ке6 пари се прави и як пазарлък...
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #17
      От маслините има едни черни дребни които хем са около 5лв. хем са много маслени. Последния път си купих 2-3 кила от супермаркет на Ислямските фундаменталисти - Килер или нещо такова беше. Всички продавачки бяха сериозно забрадени!
      F31 BMW 320d

      Коментар


        #18
        Тurbodieselcomby написа:
        От маслините има едни черни дребни които хем са около 5лв. хем са много маслени. Последния път си купих 2-3 кила от супермаркет на Ислямските фундаменталисти - Килер или нещо такова беше. Всички продавачки бяха сериозно забрадени!
        М...им ...ако имате възможност най приемливо е по МЕТРОГРОССМАРКЕТ а за екскурзия с търговски цели е най добре от магазини на едро...пък и трябва 4овек спец по тези работи...така 4е за обиkновeнния 4овек само хипермаркети...
        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

        Коментар


          #19
          Специално за маслините - в Одрин на автобусния паркинг зад Селими джамия има едно магазинчв - снимал съм го - има табела на български. Е там са много хубави маслинките, по 3 лв/килото.

          Коментар

          Working...
          X