Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Това 30 евро е на човек предполагам, нали?

    Коментар


      #32
      Напротив, на стая, с включени 2 закуски.А иначе на Аспровалта (по-скоро в Неа Врисна) цената беше 20 евра за стая с 2 легла - едното легло - за 2-ма, другото персон и половина, т.е. могат да спат семейство с 2 деца или пък 4-ма приятели.

      Коментар


        #33
        еее това е супер, надявам се скоро да успеем да се организираме компанията и да си направим екскурзия до там

        Коментар


          #34
          Колегинякой дали знае Маказа кога ще го отварят..?

          Коментар


            #35
            Аз само това чакам и няма да стъпя на нашето море повече.През Кулата или Ново село много се обикаля.Направих си маршрут на ГПСа, на другия ден се каня да минавам от там и добре че Имортал ми каза че там няма ГКПП...
            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

            Коментар


              #36
              Скоро гледах по ТВ БЪлгария че пътят от наша страна е готов , ама от Гръцко не знам как е.?Едно е че е по близо друго е че пътят ще е по-добър.!

              Коментар


                #37
                Първо да кажа здравейте на всички маняци на италянски автомобили и не само...та към темата ...бях и аз,макар и за един ден, в кавала на море ,беше доста добре относно условиата които ни предлага нашето черномориеможеше и още снимки ,но те са в голям формат...
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #38
                  Тъй като и о. Тасос присъства в заглавието а не прочетох нищо за него, да кажа.Ферибота е 12Е за кола (от Керамоти), на човек е... и аз не знам На отиване ни взеха по 5Е на човек,а на връщане по 4Е. Не знам от какво зависи.Ето 2 снимки от о.Тасос - градчето Потамиа и Golden Beach (ама има много по-хубави плажове, нищо,че името му е такова)
                  Прикачени файлове
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар

                  Working...
                  X