Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Водопадите край село Крушуна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Най-накрая и аз се наканих и посетих водопадите. Мога само да кажа страхотно място,жалкото е че имаше много,много хора ,на моменти ставаше блъсканица по стълбите нагоре.

    Коментар


      #32
      Водопадите край село Крошуна

      VesMil написа:
      Най-накрая и аз се наканих и посетих водопадите. Мога само да кажа страхотно място,жалкото е че имаше много,много хора ,на моменти ставаше блъсканица по стълбите нагоре.
      Блазя ти , Колега !!!Аз поради здравословни проблеми хартисах у дома....
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #33
        И аз ходих на Крушунските водопади април месец на събора на VW, който беше доста добре заформен и организиран като цяло. Жалко, че при нас няма организация за подобен род събитие като това и се надявам за в бъдеще да се осъществи. Ето и малко снимки на водопадите, които са вълшебни P.S.: Водопадите се наричат КрУшунски, има грешка в заглавието на темата

        Коментар


          #34
          Karola написа:
          И аз ходих на Крушунските водопади април месец на събора на VW, който беше доста добре заформен и организиран като цяло. Жалко, че при нас няма организация за подобен род събитие като това и се надявам за в бъдеще да се осъществи. Ето и малко снимки на водопадите, които са вълшебниш
          Колежке, ще прощаваш, но подобни събития в нашия форум се правят редовно.Съвсем наскоро ще е събитието "лятна среща" на морето, в Китен. Справка - в раздела за Срещи и мероприятия.А Крушунските водопади форумно сме ги посещавали ехеееееей... едно време, през 2007 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=26

          Коментар


            #35
            Напълно съм наясно със събитието в Китен, но то няма нищо общо със събора, за който аз говоря. Останах с впечатлението, че то е по-скоро събиране с нощувки, хапка и пийка. Ето снимка отгоре как изглеждаше поляната до водопадите на въпросния събор и надявам се да разбереш какво имам предвид....Доста по мащабно събитие, с конкурс, награждаване, заря, DJ и доста голяма посещаемост Надявам се някой ден да се организира нещо подобно и при нас, а не просто събиране в хотел, пиене и т.н.

            Коментар


              #36
              Водопадите край село Крушуна

              На такова място предпочитам да ми е тихо и спокойно . Представям си колко камиона отпадъци са оставили тези люде.
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #37
                Всъщност имаше организация по почистването на боклуците накрая

                Коментар


                  #38
                  Водопадите край село Крушуна

                  Похвално !
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар

                  Working...
                  X