Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Шипка за 3ти март

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До Шипка за 3ти март

    Да питам има ли желаещи колеги от северозапада за една разходка до шипка за националния празник По път може да се разгледа В Търново,Етара Трявна и евентуално географския център на България .
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Имайте предвид, че миналата година Габрово-Шипка беше със спряно движение от 10 до 14ч. Минах в този момент от Етъра към Габрово и беше ад. Проверете тази година как ще е положението преди да тръгнете.

    Коментар


      #3
      Колега Шипка я забрави,по всяко време на година става да се посети, но не и на 3-ти март.Ако проходът не е затворен ще те чака няколко километра ходене пеш до върхът,ще си оставиш колата някъде надолу по пътя. Местата които си набелязал за разглеждане са много добри,особено ако не си ги виждал.На Узана според мен няма нищо интересно за гледане освен ако не караш ски.Както виждам си от Лом и само пътят ти до ВТ поне 4-ри часа и няма как за един ден да посетиш и разгледаш Търново,Трявна ,Габрово,Узана(географският център на България) евентуално и връх Шипка и да се прибереш вечерта в Лом.Ако решиш да направиш разходката можем да се запознаем и да се разходим заедно.Може да ми отговориш в темата или на ЛС.Винаги съм отворен към нови запознанства.
      Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

      Коментар


        #4
        milen11 написа:
        Колега Шипка я забрави,по всяко време на година става да се посети, но не и на 3-ти март.Ако проходът не е затворен ще те чака няколко километра ходене пеш до върхът,ще си оставиш колата някъде надолу по пътя. Местата които си набелязал за разглеждане са много добри,особено ако не си ги виждал.На Узана според мен няма нищо интересно за гледане освен ако не караш ски.Както виждам си от Лом и само пътят ти до ВТ поне 4-ри часа и няма как за един ден да посетиш и разгледаш Търново,Трявна ,Габрово,Узана(географският център на България) евентуално и връх Шипка и да се прибереш вечерта в Лом.Ако решиш да направиш разходката можем да се запознаем и да се разходим заедно.Може да ми отговориш в темата или на ЛС.Винаги съм отворен към нови запознанства.
        Така е колега несъмнено си прав няма как да стане всичко за един ден просто физически е невъзможно имам роднини в Търново при тях ще преспя и приятели в Габрово ако не са на гурбет но и така да е една нощувка в хотел няма да ме събори .като се замисля май не е добра идеята точно на 3март именно заради лудницата и брат ми и жена му ще искат да доидат а са с дете на 2 години няма да е подходящо да млатят пешачката с километри .Аз също ще се радвам да се запознаем и да побъбрим за фиатките и какво ли още не .Може да го направим на пролет или по Велигденските празници но при всички положения ще държим връзка .Ако имаш и ползваш феисбук може да ме намериш Ангелин Ангелов съм на голямата снимка съм с една сервитьорка от октоберфест със бирички в ръка ☺
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #5
          Абе не е 4 часа до Търново от Лом бе, как ги смятате тия часове.Аз от Козлодуй (само 40 км по-близо от Лом) стигам до Търново за 2.5 часа. За 4.5 часа се прибирам в Ямбол, като това включва и прехвърляне на Балкана.При това гледам да не нарушавам ограниченията.

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Абе не е 4 часа до Търново от Лом бе, как ги смятате тия часове.Аз от Козлодуй (само 40 км по-близо от Лом) стигам до Търново за 2.5 часа. За 4.5 часа се прибирам в Ямбол, като това включва и прехвърляне на Балкана.При това гледам да не нарушавам ограниченията.
            Успех с НЕ-нарушаване на ограниченията.
            Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

            Коментар


              #7
              Мерси. Последната ми глоба за скорост е от далечната 2011 Имам предвид, че извън населени места карам с около 90-100, в населените места намалявам на 50. Малоумни ограничения извън града от 60 на всеки разклон по принцип не спазвам, освен ако има вероятност от КАТаджии.Иначе си прав, че предложения от Ангелин маршрут не е за един ден. Но не е невъзможен де. При тръгване рано сутринта е възможно да обиколи навсякъде и да се прибете късно вечерта. Но не и на 3 март

              Коментар


                #8
                Тука вкъщи групата обсъдихме мероприятието и решихме че не е добра идея точно за 3 март ще бъде по нататък април или май и за минимум 3 дни щото един ден е прибиване от возене и всичко претупано набързо.
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Аз от Козлодуй За 4.5 часа се прибирам в Ямбол, като това включва и прехвърляне на Балкана.При това гледам да не нарушавам ограниченията.
                  Колега, ние не падаме от Луната. Бая нарушения си прехвърлил, освен Балкана. Доказателство.: В бг мапс излиза пътя 5 часа и половина.

                  Коментар


                    #10
                    Път за 3 март

                    Ние решихме да ходим до НИШ и ЛЕСКОВАЦ -Сърбия за 2 нощувки .Да видим до къде ще стигнем.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Re: Път за 3 март

                      kluchar написа:
                      Ние решихме да ходим до НИШ и ЛЕСКОВАЦ -Сърбия за 2 нощувки .Да видим до къде ще стигнем.
                      Колега Ключар натискайте смело на сръбско пиво и плескавици и нема да згрешите пробвано лично от мен заслужава си ☺
                      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                      Коментар


                        #12
                        ШИПКА

                        Птя ще бъде затворен през определено време от 8:00 часа до 14:30 часаТака че тръгвайте който е решил това е за миналата година ама сега трябва да е същотоhttp://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1401153
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Като гледам лайв уебкамерата на Етъра каква манифестация е там в момента...Нелеп инцидент помрачи тържествата на връх Шипка, предаде БГНЕС. Младеж бе блъснат на път за върха. Поради образувалото се задръстване от над 5 хиляди автомобила от цялата страна, линейката не може да стигне до пострадалия. Полицаи се опитват да освободят движението за спешния екип. Младежът е бил блъснат от автомобил на пътя от град Шипка към историческия връх.Айдеее....

                          Коментар


                            #14
                            Ужас гледах и аз по новините километрични колони повечето хора празнували в колите си в мега колоните дето се образували луда работа и никаква организация добре че не тръгнахме само да си бием път за тоя дето духа и да си седим в колата
                            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                            Коментар


                              #15
                              stivan_alone написа:
                              Ужас гледах и аз по новините километрични колони повечето хора празнували в колите си в мега колоните дето се образували луда работа и никаква организация добре че не тръгнахме само да си бием път за тоя дето духа и да си седим в колата
                              Добре де, всеки може да критикува и дава акъл, но примерно ти как би организирал цялата ситуация на 5000 автомобила при двулентов планински път, от Габрово до върха са 20 км, хайде смятай къде и как ще ги настаниш? Вчера един автобусен шофьор ми каза, че са се движили в три ленти в едната посока.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X