Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kotli Croatia Котли Хърватска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kotli Croatia Котли Хърватска

    Колеги няма да повярвате какво бижу намерих в Хърватска близо до Словенската граница това е едно изоставено село къщите се рушат но находчив бизнесмен е купил 8 къщи реставрирал ги е къщи стари на по над 100 години с половин метър да не е и повече каменен зид отвън не са нищо особено но отвътре нямам думи вижте снимките селцето е доста отделено от най близкия град е на 10км забито е в една гора от главния път до него и асфалт няма все едно се връщаш назад във времето.Района около къщите е с барбекю каменни маси и пейки също така и басейн уникално местенце след разговор със семейството дето се грижи за мястото и за гостите разбрах че не съм първият българин който идва тук ☺.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    А колико куна йе чинило преночиванье?Недей... намерих ги.Не са добри Искат и 200 евро депозит, отделно от цената, който уж щели били да ти върнат като си тръгваш.Минимален престой през лятото - 7 нощи, извън сезона - 2 нощи. Може за 1 нощ извън сезона, но се плаща +30%.

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      А колико куна йе чинило преночиванье?Недей... намерих ги.Не са добри Искат и 200 евро депозит, отделно от цената, който уж щели били да ти върнат като си тръгваш.Минимален престой през лятото - 7 нощи, извън сезона - 2 нощи. Може за 1 нощ извън сезона, но се плаща +30%.
      Дидо на страницата им пише много неща но нито съм дал депозит нито съм бил на тези цени дето ги гледаш договорих се със собственика на 60 евро за две нощувки нищо повече от това не съм дал.Мястото е уникално пак ще се ходи по нататак с некоя мома
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Определено мястото изглежда много хубаво и приятно за почивка. Благодарско колега, че го сподели.П.П. Да не те разочаровам, но това е каменно облицовка на стените. Както и дървените греди са декоративни
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #5
          Kay_ написа:
          Определено мястото изглежда много хубаво и приятно за почивка. Благодарско колега, че го сподели.П.П. Да не те разочаровам, но това е каменно облицовка на стените. Както и дървените греди са декоративни
          E колега не съм много запознат кое как става мислех че са каменни но както казваш отлично местенце а лятото е приказка на близо има река с вирчета доста дълбоки и чисти че и басеин със хубав изглед☺
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар

          Working...
          X