Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи въпроси за Фиат Браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Общи въпроси за Фиат Браво 2

    Здравейте, с позволение от админите пускам темата за да може тук да обсъждаме неща за модела, които все още не се нуждаят от отделна тема
    Ще започна с крушките за халогените - ако ги сменя с лед(без канбус) ще светне ли индикация за изгоряла крушка на таблото? Същото и за крушките в плафоните

    Нарушена т. 1.1 от правилата на форума.
    Админите не са съгласни! Събирането на проблеми от всякакъв характер в една мегатема вече е обсъждано и отхвърлено.
    Едва ли има проблем, който да не заслужава да бъде обсъден в отделна тема в съответния раздел - така, че когато друг се сблъска със същия проблем, лесно да открие информацията, която го интересува, а не да прелиства тема от десетки страници.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    На халогените, късите,дългите и плафоните вътре съм с лед и чек не свети. С габаритите не е така ,пробвах всякакви канбус неканбус и чека свети ,като при тези с канбус от началото не свети а като мине известно време светва .

    Коментар


      #3
      Благодаря ти, в момента пък само крушки за габарит имам, с които мислех да пробвам. Другите трябва да ги поръчам от Китай. Ще пробвам с халогените че е по спешно да видя резултата

      Коментар


        #4
        На халогените са H11 и тези които съм сложил(Китай алиекспрес) може малко да те разочароват,леко са слаби но се свиква,на дъжд е добре. Иначе късите H1 купени от тук и пак китайски светят доста добре. На дългите които пак са H1 не съм слагал ,защото там е приключение и май трябва да се сваля фара. Внимавай за чуплива изолация на кабелите вътре във фара. От годините и топлината са изгоряли. Вътре в купето и багажника съм сменил всички крушки и усещането е приятно,доста светло става.

        Коментар


          #5
          благодаря, ще внимавам с кабелите. Понеже от тези крушки се опича покритието на халогените и искам с тях да започна. Другите светлини изглеждат добре

          Коментар

          Working...
          X