Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареата е вече с яки джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареата е вече с яки джанти

    Колеги Днес мисля че направих мнооого яка зделка вижте какви джанти купих на мареата с гуми пирели е летни ама и на тях ще им дойде сезона за ексклузивната цена от 100 евро много съм доволен били са на пунто със оригиналните болтове тези дни ще ги метна на мареата и ще кача снимки.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Незнам ама са като нови и гумите са екстра така като се вижда, какъв размер са ? И кажи и ние да си купите ефтинджос "жанти"
    Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
    Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
    Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
    Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
    Убий скороста - Спаси дете!

    Коментар


      #3
      kokss написа:
      Незнам ама са като нови и гумите са екстра така като се вижда, какъв размер са ? И кажи и ние да си купите ефтинджос "жанти"
      Направо са одлични 14 ки са купени са тук в Словения понеже тук работим а на старо колега има много прилични джанти както в случая могат да се намерят от 80 до 100,120 до 150 със или без гуми струва ми се по евтино от при нас и наистина са в много добро състояние проблем е голямото разтояние и габаритите дет се вика четири гуми с джанти и багажника на мареата едвам се затваря а от Словения до България са си 1000 километра поне до моя край в северна България са толкова.
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Аз като критик мога да кажа ,че само цената им е яка .
        Power Under Pressure

        Коментар

        Working...
        X