Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.7 ТД нов живот :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Re:

    simpatiora написа:
    мерси за мненията,още не съм го решил твърдо :D може и първо да пробвам с червено карбоново фолио да видя как става. на първо време искам да си сложа тапицерия червено и черно и да сменя кожените калъфи на скоростния лост и на ръчната с червени,ще махна и тази топка на скоростния лост,харесал съм си една momo,червена с черен шеф,ще си взема и от тези рингове дето са покрай скоростния лост и ще отрежа малко скоростния лост,че не ме радва как стърчи.досега съм имал 4-ри коли и на всичките съм ги рязъл и мн ми харесва как става а сега мисля и идея какво да правя с клаксона,защото няма как да го вържа на този волан (или поне не съм измислил още вариант). оригинално трябва да се подава маса на самия фланец,ама на фиатката май няма как да стане,идва ми на идея някакъв вариант с пластинка да се плъзга отдолу по фланеца да го побългаря,ама ако измисля нещо ще кача снимки.някой ако го е измислил вече да споделя :D
    Да,наистина е добра идея да пробваш от вътре с фолио, аз съм го направил по същия начин на конзолата при климатика и на дръжките при вратите със карбон фолио съм
    Fiat punto 1.4 16v 1994 KН 7792 A*?

    http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=1438

    Коментар




      s00rry написа:
      ne si razvalqi interiora vatre shte sajelqwash i stawa adski grozno pogledni nqkoi drugo boqdisano i pak si pomisli... ) otdelno deto boqta trqbwa da e po specialna a tq struwa v pati ot obiknowennata
      нямам намерение да става претруфено вътре,боята си е такава каквато е отвън,просто пластмасата трябва добре да се подготви.измиват се детайлите с гореща вода и веро за да нямат следи от силикон за табло ако е мазано и после се минават на водна шкурка 2000 и стават супер,няколко пъти вече съм боядисвал.ще видим засега няма да бързам да цапам понеже и др идеи имам в главата които ще запазя в тайна за по-интересно

      Коментар


        Re:

        DJoff написа:
        simpatiora написа:
        мерси за мненията,още не съм го решил твърдо :D може и първо да пробвам с червено карбоново фолио да видя как става. на първо време искам да си сложа тапицерия червено и черно и да сменя кожените калъфи на скоростния лост и на ръчната с червени,ще махна и тази топка на скоростния лост,харесал съм си една momo,червена с черен шеф,ще си взема и от тези рингове дето са покрай скоростния лост и ще отрежа малко скоростния лост,че не ме радва как стърчи.досега съм имал 4-ри коли и на всичките съм ги рязъл и мн ми харесва как става а сега мисля и идея какво да правя с клаксона,защото няма как да го вържа на този волан (или поне не съм измислил още вариант). оригинално трябва да се подава маса на самия фланец,ама на фиатката май няма как да стане,идва ми на идея някакъв вариант с пластинка да се плъзга отдолу по фланеца да го побългаря,ама ако измисля нещо ще кача снимки.някой ако го е измислил вече да споделя :D
        Да,наистина е добра идея да пробваш от вътре с фолио, аз съм го направил по същия начин на конзолата при климатика и на дръжките при вратите със карбон фолио съм
        предния ми автомобил сеат толедо го бях направил със сиво карбоново фолио,бях сложил телевизор с флашка на мястото на пешетките за парното и за да не боядисвам го направих с фолио,ето снимка
        Прикачени файлове

        Коментар




          http://m.youtube.com/watch?v=KqNC9ekKwlo#някой знае ли в бг дали има някой който ги прави така,или такова фолио?

          Коментар


            100% има аз съм говорил с хора които го правят, за жалост не им взех никакъв контакт (бяха ми клиенти дето работя).Порови из нета трябва да има инфо.
            4 бири и турбината да свири

            Коментар




              разгледах тук там,намерих някакви момчето които правят 4-те джанти за 500 лв което за нашите стандарти ми се струва доста,защото в ebay едно такова парче фолио с размер 1 метър на 0.5 е 32 долара,за 4-те джанти ти трябват 4 парчета,само немога да разбера дали тази вана е някаква специална или просто е съд с вода

              Коментар


                вода е, ама това не е фолио.... за 500 ще ги боядисаш и ще станат като нови. Даже по-малко ще илезе
                4 бири и турбината да свири

                Коментар


                  Той за 500лв ще си купи джанти барабар с гуми.
                  punto HGT

                  Коментар




                    DogForLife написа:
                    вода е, ама това не е фолио.... за 500 ще ги боядисаш и ще станат като нови. Даже по-малко ще илезе
                    hidrografic нещо си беше аз за 500 лв не джантите ами цялата кола пак ще боядисам и то с уникална боя,все пак с това се занимавам нз дали мога от ebay да си поръчам и да пробвам да си ги направя сам,неговоря за тези джанти сс които е сега,ще слагам други и затова ми беше интересно дали е само вода.Обаче май има и нещо като отделител ли е нЗ какво в някакъв флакон с което гледам че пръскат в 2-3 клипа,може би тая течност кара това фолио да омеква така или и аз нз

                    Коментар




                      didich написа:
                      Той за 500лв ще си купи джанти барабар с гуми.
                      аз за 240 намерих колега 15-ки с почти нови летни гуми,да мине сезона и ги слагам,макар,че тук в Бургас май няма да има сняг тази зима първо ще ги освежа,ама сигурно другия месец,че януари много гляма криза

                      Коментар




                        Ще сменям маслото скоро,какаво масло да сложа? Четох за selenia gold turbo diesel 10x40

                        Коментар


                          здравей колега искам да попитам бронята с обикновен кит ли я китосваш? че аз сега напасвам броня от мк2 на мк1 и се чудя с какъв кит ще държи
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            veselin_markov написа:
                            здравей колега искам да попитам бронята с обикновен кит ли я китосваш? че аз сега напасвам броня от мк2 на мк1 и се чудя с какъв кит ще държи
                            Колега,доста ли е игра, да сложиш броня от мк2 на мк1,защото преди и аз бях замислил нещо подобно,бях намерил тунинг броня почти за без пари
                            Fiat punto 1.4 16v 1994 KН 7792 A*?

                            http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=1438

                            Коментар


                              ми играчка си е аз съм сложил снимки в моята тема може да хвърлиш един поглед

                              Коментар


                                veselin_markov написа:
                                здравей колега искам да попитам бронята с обикновен кит ли я китосваш? че аз сега напасвам броня от мк2 на мк1 и се чудя с какъв кит ще държи
                                моите ги китосах с обикновен защото нямаха много щети,а само бяха мазани с няколко слоя гадна боя

                                Коментар

                                Working...
                                X