Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги това възможно ли е ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги това възможно ли е ???

    Колеги възможно ли е лети джанти от Волво да станат на Пунтото
    Прикачени файлове

    #2
    Междуболтовото със сигурност е различно.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Тези джанти са от Волво 460/480 и са 4х100 и с равномерно навиване на болтовете стават, но вътрешния отвор е по-голям и трябва втулка.
      Маренго 1.9Jtd-110 2002

      Коментар


        #4
        goro71 написа:
        с равномерно навиване на болтовете стават
        Toва не си е работа, защото резбата на болтовете заминава и по някое време, джантата просто решава да изпревари колата в движение. Видях как беше паднала предна лява гума на едно Купе на магистралата..С ексцентрични болтове трябва ако е 4х100. 72 лв. без отстъпки са 16 броя. Не си струва за тия пари да се кръстиш всеки път..
        Fiat Coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          Iv4o написа:
          goro71 написа:
          с равномерно навиване на болтовете стават
          Toва не си е работа, защото резбата на болтовете заминава и по някое време, джантата просто решава да изпревари колата в движение. Видях как беше паднала предна лява гума на едно Купе на магистралата..С ексцентрични болтове трябва ако е 4х100. 72 лв. без отстъпки са 16 броя. Не си струва за тия пари да се кръстиш всеки път..
          Четвърти сезон карам с джанти 4по100 с оригиналните болтове и нямам проблеми, даже тоя сезон карам само с три болта на предна дясна, защото ми прецакаха едната резба, защото не завиват болтовете като хората на ръка, а бързат да ги навъртят с гойковерта, още джанта не ме е изпреварвала, а и не мисля, че ще ме изпревари.
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Това с междуцентровото няма да го коментирам, ама тези джанти са доста грозни за тая колица...
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #7
              muns61 написа:
              Това с междуцентровото няма да го коментирам, ама тези джанти са доста грозни за тая колица...
              Първия сезон даже карах и без втулки на джантите и не съм имал тресене на волана, но след това си взех, джантите са ми с централен 67,1мм, а както е ясно на фиата е на 58,1мм.Джантите наистина не хващат окото, ако беше нещо по интересно човек да се прежали и да ги монтира
              punto HGT

              Коментар

              Working...
              X