Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно чип-тунинг Fiat Stilo JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно чип-тунинг Fiat Stilo JTD

    Здравейте колеги искам да попитам дали някой го е играл това хоро или да ми кажете някакво мнение , по-добре ли е с него по-зле ли е става въпрос ако си го карам леко както преди извънградско дали ще ми свали разхода , и ако може да ми дадете съвет къде да го монтирам , абе общо взето давайте съвети и мнения

    #2
    +1 от мен за питането. Преди време говорих с един майстор на чип тунинг от София и ми каза, че разхода при всички положения няма да се качи!..., но най-добре да каже някой изпробвал вече.
    Fiat Stilo 115 h.p. 2004
    Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

    Коментар


      #3
      по нисък расход на гориво при нормално каране и доста по добро ускорение.
      брава jtd 100 01.

      Коментар


        #4
        Ако човек който си разбира от работата я чипоса ще си много доволен от дърпането на колата и може да достигне увеличаване от 25-30 коня !
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Това е JTD просто REMAP кви чипове ви гонят ... И ги сънувате :D Промяна на горивните таблици , и впръскване на гориво милисекунди на инжекторите ... И надуване на турбото (което му скъсява живота) Чипосване , та чипосване ... ( на крактко промяна на данни в КОМПА ) Чипосването е при каручки при които не може да се променят данни в компа и се замества оригиналния чип с друг готов чип с вкарани данни ... ( с риск играчка плачка и да си купиш нов комп ако не се знае кво се прави)
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Е добре де щом не се слага чип а само се променя нещо по софтуера заслужава ли си за това нещо да се дадът около 200-300 лева ?

            Коментар


              #7
              ЩО не пишеш едно ЛС на батко ти ЕМЗО да ти разясни как се правят нещата? Достатъчно е на ясно как се правят нещата.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                g3ncho написа:
                Е добре де щом не се слага чип а само се променя нещо по софтуера заслужава ли си за това нещо да се дадът около 200-300 лева ?
                Koлега правиш ли разлика между "Врат и Шия" ? REMAP = чип с вкарани на нови данни в него с програматор. REMAP прогамиране на чипа дирекно на компа без да се сменя или вади... Разгледай принципа на двигателя и работата му и усмисли нещата ... Пък и нещо ново може да добавиш или измислиш ... Останалото са приказки на семкажии Като една будала вика имам блоу оф на дизела 1.9тди (сток не пипан):D golf 3 на място не съскал ама като наберял 140 и пуснел газта и съскал ... (при това е дизел много не му трябва разтоварващ клапан повече е за гъзария)
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар

                Working...
                X