Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Салон от Купе в Мареа. Помощ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Салон от Купе в Мареа. Помощ!

    Здравейте момчета,от доста време ми се върти в главата едно проектче за интериора на седанчето. Искам да сменя салона с кожен, но понеже да намериш кожен салон за Мареа се оказа почти невъзможно, смятам за използвам доста по-красивите седалки на Фиат Купе. Въпросът е дали някой е правил подобна трансплантация и може ли да ми помогне с малко информация за подготовка... За предните седалки не се притеснявам - те ще паснат (сигурен съм на 90%). Дори и да не паснат, ще мога да ги преправя. Притеснява ме задната. Някой може ли да ми даде размери на задната седалка на Купе и да покаже начина на захващане... Защото като питам в моргите ме гледат странно...Резервният вариант е да ползвам седалки от Либра, при които сходството с тези на Мареа трябва да е по-голямо пп.Не ми предлагайте да претапицирам седалките на мареата, както ми казва всеки. Не ги искам тях, искам нещо по-различно

    #2
    От Купе задните седалки стоят ужасно грозно на Мареа, Браво и Брава. Защо не пробваш задни от алфа 156 или 166, аз към тях съм се ориентирал.

    Коментар


      #3
      Грозно ли? Имаш ли снимка да добия представа

      Коментар


        #4
        Разгледай тази тема колега потърси по-нататак момента със седалките! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=64871
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар

        Working...
        X