Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

карбоново фолио !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    карбоново фолио !!

    Ако си залепя на капака и на тавана.. проблем ли ще е ??

    #2
    Re: карбоново фолио !!

    maksim_georgiew написа:
    Ако си залепя на капака и на тавана.. проблем ли ще е ??
    Последиците от махането на тая "бегачка" ---> Свали 98% от лака на капака

    Коментар


      #3
      Аз искам да си залепя карбон, защото лака ми пада.. и тавана и капака станаха на бели петна.. и искам да попитам дали ще е проблем пред полицаите ?

      Коментар


        #4
        Май няма да е проблем всеки ден виждам по един 2-ма такива :D :D обаче трябва да се залепи с пистолет за топъл въздух..
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Залепянето не е пробелем. Просто искам да знам дали е проблем пред полицаите ..

          Коментар


            #6
            Колега доста изписано има из интернет за това с полицията, и колкото и да съм прочел все още е 50 на 50. Май никой не може да каже точно. за това съм решил, като видя следващия път КАТ, да спра и да питам катаджиите, а ако и те не могат да отговорят, ще направя запитване до КАТ. Ако ти се занимава може и ти да направиш запитване, тамън ще имаме и съвети от различни места.
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Ок.. ще направя този експеримент.. не се бях сетил Ако имам отговор ще пиша в тази тема.. благоддаря, че ме светна

              Коментар


                #8
                sa6obravoto написа:
                Колега доста изписано има из интернет за това с полицията, и колкото и да съм прочел все още е 50 на 50. Май никой не може да каже точно. за това съм решил, като видя следващия път КАТ, да спра и да питам катаджиите, а ако и те не могат да отговорят, ще направя запитване до КАТ. Ако ти се занимава може и ти да направиш запитване, тамън ще имаме и съвети от различни места.
                100% съм сигурен,че когато спреш да питаш катаджията и той ти даде еднозначен отоговор Да/Не (в което се съмнявам) съм убеден,че някой друг катаджия като те спре може да си го тълкува по коренно различен начин.От полицай до полицай има разлика.Давам пример.Спират ме катаджии,карам Браво 97г и ми казват да си махна ксенона,защото по закон моята кола не е произведена с такъв(с лупи съм).Аз го питах какъв е проблема,нали не заслепявам никого и т.н.Отговора му беше казах ти Махай го по най бързия начин.Както и да е пусна ме да си ходя с уговорката,че като се прибера ще го махна.Минава определен период от време и ме спират пак други полицаи.Идва единия документи давам, аптечки триъгълници и т.н. всичко точно.Видя,че всичко е наред и накрая ми вика," А ся с тея фарове кво шъ праим".Казах какво има да правим,всичко си е точно.Фарове като фарове.Светят и бачкат.Той ми каза,че нямам право да доработвам осветителната уредба на автомобила.Казах му,че се е объркал и имам право.При което той отиде и извика другия.Обясни всичко на Старшинката и накрая старшия вика.Може да се слага ксенон само на фарове с лупи,по закон е забранено на рефлекторни фарове,ти си с лупи и айде със здраве и лек път .А ся върви разбери по думите на тези полицаи аз спазвам ли закона или съм закононарушител?Сори за спама

                Коментар


                  #9
                  Абе май имаше нещо такова, че има право на някакъв процент от колата да е с различен цвят от описания в талона, а това излизаше само тавана демек да може да се направи във фолио. Ако бъркам някъде да ме поправи някой.

                  Коментар


                    #10
                    При мен на старата кола бях направил 2 бели ленти успоредни по дължината на колата. Мен никога не са ми правили проблем за тях, обаче видеха ли баща ми с нея всеки път го спираха и предупреждаваха да ги махне . На мен един единсвен път ми мрънкаха КАТ-аджийте, но това беше, като спрях до тях с усилена музика на паркинга на Била . Така че е според зависи на какъв ще попаднеш. Според мен, като си се навил да слагаш слагай, а ако ти правят проблем най-учтиво ще им заявиш, че ще го свалиш. Нали и бездруго ти са за пребоядисване тавана и капака.
                    Fiat Brava TD100

                    Коментар


                      #11
                      Това с процентите за цвета е доста относително, си мисля аз. Това какъв цвят се води http://www.carsbulgaria.com/vw-polo-1327
                      Fiat Bravo 11'97
                      1.4 12V A/C

                      Коментар


                        #12
                        :D Пробвай, ама гледай да си минал таз годишният технически преглед

                        Коментар


                          #13
                          rudiem написа:
                          Това с процентите за цвета е доста относително, си мисля аз. Това какъв цвят се води http://www.carsbulgaria.com/vw-polo-1327
                          Хамелеон.
                          Fiat Brava TD100

                          Коментар


                            #14
                            Днес се видях със един приятел, който работи в тунинг сервиз в Търново.. там лепят най-вече карбоново фолио.. Та... попитах го дали ще е проблем пред полицаите и той ми каза, че няма абсолютно никакъв проблем

                            Коментар


                              #15
                              maksim_georgiew написа:
                              Днес се видях със един приятел, който работи в тунинг сервиз в Търново.. там лепят най-вече карбоново фолио.. Та... попитах го дали ще е проблем пред полицаите и той ми каза, че няма абсолютно никакъв проблем
                              И аз се видях с един приятел от доста време не бяхме се виждали и все си носи пушката на задната седалка и вика никав проблем с полицаите.
                              uno turbo 1.3 i.e' 86
                              renault 19 1.8 16v
                              uaz 469 4.0 turbo
                              renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                              trabant 601 69'

                              Коментар

                              Working...
                              X