Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят проект - Брава ! (Доста снимки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    2.0 16v turbo... Тя колата е отвън на улицата така че е ясна работата....

    Коментар


      #77
      Ами свалихме двигателя от Купето.... добичето тежи много, едвам го изкарахме и май ще трябва мотокар за да го вкараме в Бравата.Интересното е, че не можах да поставя предните седалки от Купе в Бравата .... опират в конзолката по средата при ръчната ....

      Коментар


        #78
        d1am0nd написа:
        Ами свалихме двигателя от Купето.... добичето тежи много, едвам го изкарахме и май ще трябва мотокар за да го вкараме в Бравата.Интересното е, че не можах да поставя предните седалки от Купе в Бравата .... опират в конзолката по средата при ръчната ....
        Ако са читави можеш да ми ги продадеш (сериозно).В Типото ще паснат.Аз около великден ще си идвам и може да се запознаем ако искаш,тамън да ти видя колата.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #79


          Докъде докара проекта? Успя ли да спасиш двигателя или и него зеха?

          Коментар


            #80
            И него го взеха ..... чакаме да видим дали човека от Словакия ще си я вземе .....

            Коментар


              #81
              Ама май това чакане няма да е 1-2 месеца.... по-добре се ориентирай към друг мотор. Господата всичко ли взеха? окачване джанти?

              Коментар


                #82
                Ами шефа на полицията каза, че до 30 дни ако не го потърси го връщат .....

                Коментар


                  #83
                  d1am0nd написа:
                  Ами шефа на полицията каза, че до 30 дни ако не го потърси го връщат .....
                  Много ме съмнява,че първо ще са 30 дена и второ да ти го върнат! На какво основание ще ти го върнат? П.С м/у другото колата е моя по талон,съжалявам че се получи така нямах представа просто ме изненадаха в кат с това че е крадена.
                  Fiat Stilo 1.9 JTD

                  Коментар


                    #84
                    Ами евентуално ако решат да го връщат исках да се свържа с теб ако може някакво пълномощно да направим или пък да те докарам до ботевград и да те върна за да можем да го изкараме от РПУ-то с талона.... ако искаш драсни ми един телефон на Л.С. или скайп или Ф.Б. да можем да комуникираме по някакъв начин, и тъкмо да ти кажа за подобен случай който стана пак в Ботевград....

                    Коментар


                      #85
                      Ами аз талони вече нямам конфискуваха ми ги. Само номерата са в мен (не знам за какво ми ги оставиха),но имам все пак копие на талона на купето и то е на мое име така че и с него би трябвало да стане. Мене утре сутрин пак ме викат в моето РПУ да дам копие от договора с който съм го купил.
                      Fiat Stilo 1.9 JTD

                      Коментар


                        #86
                        Какво се е случило малко повечко инфо може ли?Доколкото схващам колата е била открадната и продадена тук.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #87
                          Tornado написа:
                          Какво се е случило малко повечко инфо може ли?Доколкото схващам колата е била открадната и продадена тук.
                          Колата е била открадната 95г. А тука нямам представа колко собственика е сменила! И като я свалях от отчет в кат провериха по номер на шаси и се оказа че я издирват от интерпол ( а КАТ имали връзка с интерпол от преди 1 година) Не че има някав смисал да имат връзка с интерпол щом 1г никои не е разбрал ами трябва да отидеш накрак да ги попиташ дали случаино не се издирва. Иначе ако си я караш няма никакви проблеми никои няма да разбере че се издирва.
                          Fiat Stilo 1.9 JTD

                          Коментар


                            #88
                            Много неприятно.Колата предполагам е в Полицейското в Ботевград.Дано не изгние и клеяса там.Колега d1am0nd ако не е тайна с колко си вътре ?
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #89
                              Ами наистина неприятна случка. Не искам да споменавам цифри това си е между мен и продавача. Говорих лично с шефа на полицията който ме увери, че до 30 дни ако не я потърси този когото е подал жалбата за открадната кола (а той е някакъв човек от Словакия), колата може да се прибере от РПУ-то от предишния и собственик (демек от колегата Larii), той дори ме посъветва си да изкарам някакво пълномощно за да не разкарвам колегата само до тук. Имаше подобен случай пак в нашия град, човека си купи BMW X5 Hamman някакво и му я взеха защото излезе в регистрите, че колата е градена от Италия, никой не си я потърси и човека след 30 дни си я прибра... Дано да имам същия късмет и колата да се върне.... обаче не отива при "майстора" а си отива директно пред нас където сам ще си прехвърля нещата, щото вече ми писна ..... то тоя двигател трябваше да е в Брава-та вече, а купето вече на вторични.... та заради т’ва забавяне сега мога да изгоря стабилно ..... Здраве да е ..... Голяма грешка беше, че оставих да я правят, а не си я почнах сам..... От пустия университет ми остава само петък събота и неделя свободни иначе да си я бях направил вече без да горя с музика и с двигател ...

                              Коментар


                                #90
                                К’во става с бегачката?

                                Коментар

                                Working...
                                X