Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят проект - Брава ! (Доста снимки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    d1am0nd написа:
    Колеги, малко помощ ми трябва по един въпрос. Петак от Ланчия Капа ще пасне ли без преправане в коша на Брава-та ?
    Няма как да го събереш ще има преправяне ,но нека все пак да получиш мнения и от колеги с Браво които са присадили петтаци.Ти май искаш да се пребиеш.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #62
      Е те са едни и същи двигатели въпроса е дали им е еднакво захващането защото мотора на капата ми се струва малко по-различно разположен....

      Коментар


        #63
        по-различно захванат е ако си спомням правилно
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          #64
          И на мен точно това ми се въртеше из главата, че не е същия захвата .... уф значи пак ще се връщам на Браво, Мареа и Купе ..... Голямо търсене ще пада ...

          Коментар


            #65
            Ако си намериш двете десни конзоли за мотора и периферните агрегати от Фиат (хидравлична помпа, алтернатор, компресор за климатика) няма да имаш проблем с монтажа на Капов мотор.

            Коментар


              #66
              Я да те питам откъде си прекарал кабела за усилватела, че гледам гофрето ти е доста дебело, че имам проблем с прокарването на по дебел кабел за втория усилвател ?
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #67
                http:/ /forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98345 ето го твоя двигател и е още на колата ..
                Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                Коментар


                  #68
                  Ами аз точно този ще ходя тази седмица да го видя. Вальо прекарал съм го близо до машинката за чистачките има един тампон който е затворен прерязах го и през него ..... ще проверя да видя дали имам снимки да ти покажа къде точно ....

                  Коментар


                    #69
                    Супер!! Стискам палци да е читав
                    Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                    Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                    Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                    Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                    Коментар


                      #70
                      Колеги имам няколко въпроса към вас и се надявам на бързичък отговор. Периферията около двигателя на Бравата ще е проблем ли ако се слага двигател от Купе. В смисъл казанчето за спирачната и хидравлична течност ще пречат ли ? Трябва ли само да се преместят или ще трябва да ги подменя с тези от Купе ? Така, другото нещо което е, мисля си че моите казанчета за антифриз и течността за чистачки няма да паснат отляво където стоят казанчетата на ХГТ и Купе. И още нещо казанчето за антифриз от Купе гледам, че е едно бумбесто, по-различно от това на ХГТ, то ще пасне ли в коша на Бравата ? Казанчето за течността на чистачките дали е различно и то ?

                      Коментар


                        #71
                        Такааамм, живот и здраве в сряда би трябвало да се сдобия с двигателчеее (вече капарирано ), разбира се киха принудително. Музиката на колата се сдоби с втори усилвател към които са вързани всички говорители за "викане". Сдобих се с калници от Браво ХГТ с издължения мигач благодарение на колегата Madjed, спортни задни пружини и амортисьори благодарение на rijko, очаквам и предните също. Ами това е снимки ще има скоро. .

                        Коментар


                          #72
                          Ами купето е вече в Ботевград и от утре се почва филма . Утре започваме с махането на двг. на Бравата .

                          Коментар


                            #73
                            Супер !!!!!!
                            Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                            Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                            Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                            Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                            Коментар


                              #74
                              Колеги, в петък като се прибирах от София към от сервиза където бях оставил бравата и купето ми съобщиха че музиката от бравата е открадната.... за съжаление беше истина, бяха оставили елипсите на кората и еквалайзера, аз сд-то си го бях прибрал. Същия ден бях се разбрал с един приятел да идем и да я свалим за всеки случай, е изпревариха ни едни мангали. Знае се кой я взел музиката все пак сме малък град, но не се знае къде са я прибрали. Ако някой случайно минава през заложна къща по София и ако види подобни усилватели кондензатор или бас каса моля да звънне на 0877 58 55 56.

                              Коментар


                                #75
                                Е как в сервиза ще ти откраднат музиката.Така отстрани изглежда много подозрително.Последно 2.0 16V или 2.0 20V ще слагаш.
                                Fiat Tipo
                                Corsa b комби !

                                Коментар

                                Working...
                                X