Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг Punto mk2b

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Fiat_Punto11 написа:
    chrissko3 написа:
    Колеги дайте някакви идеи къде, как и с какво да си намърдам спортния филтър и дали ще стане само с въздуховодна тръба или си трябват и колена от дросела, че тук 4-ти ден ме въртят с частите и се намъчих :X ? Извинявам се, че пиша на латиница, но съм с линукс и съм забравил да сложа кирилица :D :XРедактирано мнение.Форума има кирилизатор колега.Модераторски екип на fiat-bg.org
    И мен ме е мачила тази дилена моя дросел отвора е 120 мм дето тряа покрия макар че отвора на самия дросел е по малак , и като гледам тряа да се прави адаптор самоделка примерно една траба Фи 120 дълга 15-20 сантиметра от горе да и се завари един капак и да се направят 2 дупки през който да минават шпилките за закрепяне (както на кутията) от страни на трабата да се завари друга с отвор приермно 60-70 мм фи и вече може да слагаш на нея стантартен интеик траби зглоби и от страни обаче още на фи 120 тряа да се напраят две други отворчета за 2 по малки трабички да влизат маркучите от картерните газове и тоя за газовеите пари от резеовара дето идва пре ЕГР клапана ... И после си я полираш с няколко ситни шкурки и пасти да ласне (да се получи ХРОМ)хубаво или пак с ХРОМ спрей, и имаш преходник за 60-70 мм траби маркучи и тн и си газе Въпроса е че нямам ЦО апарат иначе дося сам си врътнал един
    Аз си реших проблема засега с алуминиежа тръба от тиq дето се гънат, но ще трqбжа да си купq и колqно за дросела, че таq нещо не ми ждъхжа дожерие :D
    chri$

    Коментар


      #77
      от де коляно фи 120 ? То тва напрао си траба за :Д тоалетните :Д те там са 110 даже пхахах Иначе става може да се намери 120 колояно от тея траби за тоалетните но ме е шубе дане се стопи. Въпреки че като се замисля :Д То и оригиналната кутия е такава бакелитена и не се топи обаче виж кво намерих дане повярва човек http://www.tashev-galving.com/061+MN...D0%BD%D0%BE+Zn МОЛЯ ДАНЕ СЕ СЧИТА ЗА РЕКЛАМА !
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар

      Working...
      X