Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип тунинг

    Здравеите искам да помоля по запознатите да ми дадат информация дали има смисал от това устроиство. http://www.ebay.co.uk/itm/TUNING-CHI...item3a70302b5b

    #2
    Като гледам цената.. надали да прави нещо. Най много да ти прецака мотора
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    Коментар


      #3
      Тони_Казичане написа:
      Като гледам цената.. надали да прави нещо. Най много да ти прецака мотора
      Как бе като гледам вдига 30 коня,аз ще си сложа 2-3 чипа Сори за офф-а не се сдържах.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        Като гледам тъпата обява ... нито дават за кой мотор е точно , нито за какъв тип гориво ... Чипа не е нищо осбено просто нов носител на база данни (предимно горивни таблици , впръскване на гориво ,милисекунди за отвране на инжектори и тн ) При някои двигатели неподлежи промяна на данните в реалния чип , и просто се подменя при други се прави софтуерна промяна (ремап) без подмяна на чипа , при трети си го бучиш и уж преиначава данните от реалния чип в такива за спортен режим. И четвърти ,предназначени за мечтатели ( си го бучиш и вярваш ,че имаш чип, интеграл,елпром или както ти хареса ) Само с чип едвали стават чудеса ,то си иска и по големи инжектори , после друго ще иска , накрая ше се окаже "Бах та кола много гори" ... Блаженни са вярващите ( Поста ми е за Не напреданли УЗЕРИ дето чипосват дори и карборатори Лека и без авариина на всички И много Бууст
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          хахахах само една интегралка и хоп 30 коня , ебаси ментето само с интегралка не става , трабват и други елементи на платката и не един а поне 10 кабела ако искате ще ви направя такива чипчета за по 200 коня , колкото кажете толкова ще напиша че вдигат
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            WhitePower написа:
            хахахах само една интегралка и хоп 30 коня , ебаси ментето само с интегралка не става , трабват и други елементи на платката и не един а поне 10 кабела ако искате ще ви направя такива чипчета за по 200 коня , колкото кажете толкова ще напиша че вдигат
            Дане забраиш да ги ФЛАШНЕШ с програматор да не ми го продадеш празен после да са чудя що не въри моито пунто :D
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              чакам за моито чипче ти знаеш

              Коментар

              Working...
              X