Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тунинг за фиат пунто спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тунинг за фиат пунто спортинг

    Колеги дайте ми идеи за лек тунинг смисъл предна и задна броня за пунто спортинг като цени идеи и т.н.

    #2
    Re: тунинг за фиат пунто спортинг

    joreto1405 написа:
    Колеги дайте ми идеи за лек тунинг смисъл предна и задна броня за пунто спортинг като цени идеи и т.н.
    Колега яката работа е единствено на ВАЛИО от РАЗГРАД ,но за съжаление увии не ги прави повече броните По яко няма да видиш всичко друго е импровизация ... Доста хора от форума го знаят ... Защо се отказа незнам
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Re: тунинг за фиат пунто спортинг

      какво съм се отказал ?

      Коментар


        #4
        Re: тунинг за фиат пунто спортинг

        joreto1405 написа:
        какво съм се отказал ?
        Колегата има предвид, че въпросния Вальо от Разград се е отказал от тунинга на неговото ГТ.По темата - най лесния вариант е да си намериш "абарт" пакета, който се предлага за пунто хгт, слагаш го на твойта кола и си готов, но от къде и на каква цена незнам, търсиш по моргите или ако изпадне нещо тука във форума
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Re: тунинг за фиат пунто спортинг

          да ясно мерси кокега

          Коментар


            #6
            Re: тунинг за фиат пунто спортинг

            Въпросното Разградско пунто GT с якия BODY KIT ... http://www.youtube.com/watch?v=xFcjMYumO4o
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Ако не се лъжа даже бяха 2 фиата такива - бял и черен :D много добри и двата сори за ооффффа
              Тря'а напиша нещо тука, нали

              Коментар

              Working...
              X