Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинова помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинова помпа

    Има ли разлика в бензиновите помпи на Фиат купе турбо 16v и Фиат купе турбо 20v питам ви за да знам ква помпа да търся на моя змей Фиат пунто гт турбо щото маи здаде багажа като го настъпя и започва да пука да прекъсва и изобщо неиска да се ежи възможно ли е турбото да е здало и помпата вие мн зле колата е с дюзи 370 сс от купе турбо 20v влоу оф клапан 2 мембранен с по голяма топла част на турбото и с буст контролер помагаите че ше ми гръмне главата вече започвам да вдигам ръце или ако някои има такава помпа да пробваме дали ще тръгне пущината
    FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

    #2
    Re: Бензинова помпа

    vaskowrc написа:
    Има ли разлика в бензиновите помпи на Фиат купе турбо 16v и Фиат купе турбо 20v питам ви за да знам ква помпа да търся на моя змей Фиат пунто гт турбо щото маи здаде багажа като го настъпя и започва да пука да прекъсва и изобщо неиска да се ежи възможно ли е турбото да е здало и помпата вие мн зле колата е с дюзи 370 сс от купе турбо 20v влоу оф клапан 2 мембранен с по голяма топла част на турбото и с буст контролер помагаите че ше ми гръмне главата вече започвам да вдигам ръце или ако някои има такава помпа да пробваме дали ще тръгне пущината
    Леле малеее кой туй нещооодето мязааа на унуй нещо Колега, поста просто кърти! Освен "влоу оф клапан"- а, свежарски звучи и това с "еженето" :D Дано някой не го домързи, като мен и поста ти да "фане пътя" към темата с бисерите от форумаАко верно имаш проблеми с Пунто ГТ - работата е много сериозна....Тук май има колеги, които така и не се справиха с пукането, пър.енето, оригването, кихането...... и т.н. на любимите си ГТ-та Има колеги тука- тесни специалисти на темата Пунто ГТ надявам се ще прочетат темата ти, ще се поразвеселят и ще се свържат с теб тук в темата ти или на ЛС и ще ти помогнат Успех !P.S. Не, че да се меся в работата на форумното началство, ама таз тема, с това заглавие, в този раздел
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    Коментар


      #3
      Re: Бензинова помпа

      vaskowrc написа:
      Има ли разлика в бензиновите помпи на Фиат купе турбо 16v и Фиат купе турбо 20v питам ви за да знам ква помпа да търся на моя змей Фиат пунто гт турбо щото маи здаде багажа като го настъпя и започва да пука да прекъсва и изобщо неиска да се ежи възможно ли е турбото да е здало и помпата вие мн зле колата е с дюзи 370 сс от купе турбо 20v влоу оф клапан 2 мембранен с по голяма топла част на турбото и с буст контролер помагаите че ше ми гръмне главата вече започвам да вдигам ръце или ако някои има такава помпа да пробваме дали ще тръгне пущината
      Някой май е пропускал часовете по български език в училище.

      Коментар


        #4
        Тесния специалист е на линия като за начало , щом пука значи има проблем може да пука от смеси или от кофти тоци ако е от смеси ското ще пукне и мотора - буквално намери някой да ти премери смесите , и после ако са в час , кабели свещи бубина ако не са помпа регулатор инжектори и нова настройка
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          Колеги извинявям се за правописните грешки ама вчера от бързане че имах малко задачи за вършене и сега видях че съм писал като някои неграмотник WhitePower много четох за твоя проект и като гледам си доста на вътре в нещата с Гт тата ще има ли някакъв начин да погледнем Пунтото да знам за кво да се готвя а отностно тоците кабели свещи бубина са добре както и турбо пътища.а за настроика никои не познавам в нашия район забравих да кажа че колата е с чип тунинг.
          FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

          Коментар


            #6
            vaskowrc написа:
            Колеги извинявям се за правописните грешки ама вчера от бързане че имах малко задачи за вършене и сега видях че съм писал като някои неграмотник WhitePower много четох за твоя проект и като гледам си доста на вътре в нещата с Гт тата ще има ли някакъв начин да погледнем Пунтото да знам за кво да се готвя а отностно тоците кабели свещи бубина са добре както и турбо пътища.а за настроика никои не познавам в нашия район забравих да кажа че колата е с чип тунинг.
            първата възможна дата е 8-9 септември до тогава графика е запълнен на 100%а това какво има колата нищо незначи , за да плете пука и трещи , значи нещо не е в ред , но така от 100 километра не мога да гадаяказах ти какво да провериш , ако не се оправиш ще трябва да я видя
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              Мерси колега ако не я оправя сам ще се ходи до София ама кво да се прави има една поговорка Траи Бабо за хубост ще видя кво мога да направя а ако немога тогава вече и аз ще ти досаждам.
              FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

              Коментар


                #8
                vaskowrc написа:
                Мерси колега ако не я оправя сам ще се ходи до София ама кво да се прави има една поговорка Траи Бабо за хубост ще видя кво мога да направя а ако немога тогава вече и аз ще ти досаждам.
                o.k. няма проблем успех
                Power Under Pressure

                Коментар

                Working...
                X