Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скорости

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скорости

    Колеги да попитам и аз нещо,колата ми е брава 1.9 jtd 105коня,та по колата смених маховика с олекотения вариант,смених и съединителя,направиха и ремап на колата и сега е наред да сменя кутията, въпроса ми е каква (от какъв модел)алфа мога да сложа скоростна кутия без много преправяне.Благодаря предварително.
    За да караш италиянски коли,трябва да си много кораво копеле.

    #2
    Re: Скорости

    pecigsxr написа:
    Колеги да попитам и аз нещо,колата ми е брава 1.9 jtd 105коня,та по колата смених маховика с олекотения вариант,смених и съединителя,направиха и ремап на колата и сега е наред да сменя кутията, въпроса ми е каква (от какъв модел)алфа мога да сложа скоростна кутия без много преправяне.Благодаря предварително.
    никой ли не е правил подобна смяна....
    За да караш италиянски коли,трябва да си много кораво копеле.

    Коментар


      #3
      ами ако ще правиш още тунинг тя кутията е по добре да си остане, щото с течение на конете ще става все по къса , иначе от по малко JTD предполагам ще е по къса, аз мога да ти кажа на 86 коня пунто как е , 1ва 402ра 703та 1104та 1605та 200тва е при смяна на 4100 - 4200 оборота, иначе може да вдигне и повече на по малките скорости, но до 4500-5000 не я карам , щото просто след 4300 мойта спира а да попитам какъв маховик сложи колега , обикновен железен ли ?
      Punto JTD
      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

      Коментар

      Working...
      X