Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

карбоново фолио за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    карбоново фолио за пунто

    колеги дайте ми идея какво фолио да залепа на пунтото на предния капаки задния като цени и кое е качествено?

    #2
    Карбоново фолио

    Здравей, във всички случаи, ако искаш фолиото да издържи дълго време, сложи нещо марково. Не се доверявай на китайските карбончета. Има и хубави матови фолиа, а също така все повече навлизат в употреба и т.н. фолиа - драскани ефекти.Какъв цвят е колата, за да видим какво ще и отива?
    Атанас Александров

    Коментар


      #3
      Re: Карбоново фолио

      тъмно сива е колега

      Коментар


        #4
        Скоро лепихме на колегата на Пунтото,той взе някакво беше около 30лв. метър на метър и половина и се получи много добре,дето викат,че евтиното фолио не се разтягало като се нагрее са пълни глупости.Има едно дето е около 10-12лв. метър на метър и половина,то вече не става за нищо.Ако ще си го лепиш ти те съветвам да го правиш на слънце и да изчакаш да нагрее повърхностите и фолиото(ако нямаш пистолет за горещ въздух) и така да лепиш.Разгледай в Ютуб има доста клипове как се лепи.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          "Илиенското" си е екстра. 1м х 1,27м - 7 лв ; 1м х 1.5м - 15 лв. Като цветове има бяло; черно; червено(бие на бордо); тъмно синьо; светло сиво; тъмно сиво. За моя кошер ползвам последното. По-късно ще сложа и снимки.
          AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
          AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
          FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

          Коментар


            #6
            мерси колеги но ако после искамда махна фолиото има някакви поражения по боята?

            Коментар


              #7
              От тази ( http://trendi.snimka.bg/automobiles/...9.27854572.big ) снимка до края.Не знам, ако седи дълго време, дали няма да откърти слаби участъци по боята, ако има. Иначе, при мен не е правило поразии, а решетката например 2-3 пъти я преправях. Принципно остава малко лепило на места, където е нагрявано с пистолет за топъл въздух, ако е ползван. И тия клипчета по и-нет ги забрави. Не прецакаш ли собственоръчно 5-10 квадрата няма да се справиш сам. Определено си иска опит, а и съм сигурен, че има доста хитрини, които си ги знаят спецовете по слагането. Ще те излъжа, ако напиша, че не съм покъсал доста нерви, но определено става, а и най-важното е евтино.
              AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
              AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
              FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

              Коментар


                #8
                яко е станало колега да определено аз няма да го правя щото несъм правил до сега ще ми кажеш ли от къде си го поръчал твото фолио

                Коментар


                  #9
                  Като го правих за първи път изгледах няколко клипа за обща култура,но в крайна сметка не използвах нито 1 от чалъмите,които бяха показани там.Като лепихме на колегата на Пунтото покрива,изрязахме парчето плюс някой сантиметър отгоре и я оставихме на слънце за да нагрее ламарината понеже нямахме пистолет.После започнахме да отлепяме в единия край,лепим разстиламе с мека линия и така отлепяме по малко и ако нещо се обърка разлепяме съвсем внимателно фолиото понеже като се е нагряло и се разстяга.На края се ос*ахме де понеже като отлепяхме за поправка не внимавахме и се разстегна доста и в края се наложи да го режем и да го надим.Стана грозничко ама него не го бърка
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #10
                    1.А фолиото има ли си собствено лепило на него?2.Използва ли се пулвелизатор с вода?3.Примерно капак като се облепя по краищата като се обърне фолиото как се задържа за да не се отлепи ?4.Продава ли се някъде фолио което изглежда така:Trendi как стана работата с една чисттачка?С тавана видя ли зор ?
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #11
                      вижда ми се на безброй много стикери по скоро... не на фолио
                      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                      '97 Coupe 16VT 262WHP+

                      Коментар


                        #12
                        S.W.A.T. написа:
                        вижда ми се на безброй много стикери по скоро... не на фолио
                        Точно така е както ти се вижда.Аз обаче се чудя дали не се продава като фолио това,защото няма кой да ходи по рекламни агенций да си поръчва стикери,а готови не се продават.
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #13
                          Амии... Повечето са подарък към разни скъпички играчки... И всички могат да се направят в студио за не много пари като цяло... А и никой не е казал че трябва да изглежда така след 1вия ден :D Според мен си е работа в прогрес
                          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                          '97 Coupe 16VT 262WHP+

                          Коментар


                            #14
                            колеги някой знае ли от къде мога да си купя качествено фолио ? иначе капак е станал добре

                            Коментар


                              #15
                              joreto1405 написа:
                              яко е станало колега да определено аз няма да го правя щото несъм правил до сега ще ми кажеш ли от къде си го поръчал твото фолио
                              Най-близкият магазин за авто"тунинг" до главния вход на СТЦ "Илиенци".
                              1.А фолиото има ли си собствено лепило на него?2.Използва ли се пулвелизатор с вода?3.Примерно капак като се облепя по краищата като се обърне фолиото как се задържа за да не се отлепи ?4.Продава ли се някъде фолио което изглежда така:
                              1. Да;2. Аз ползвам само вода, макар че пр. капак е лепен на сухо ;3. Обратната страна, трябва да е суха и чиста; 4. Не съм виждал, но и не съм търсил;
                              Trendi как стана работата с една чисттачка?С тавана видя ли зор ?
                              Удължава се късото рамо, което е на моторчето, точно с 1 см. Има и малко за изрязване, че с повече ход закача в самата стойка на моторчето от вътре.Заеби, стана от 4-ти опит :P , както исках, но само още 1 парче за таван преебах като цяло, а не 4 хахах.
                              AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
                              AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
                              FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

                              Коментар

                              Working...
                              X