Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за смяна на раз.вал на Пунто 1.4гт 94г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за смяна на раз.вал на Пунто 1.4гт 94г.

    Колеги,спешно трябва да сменя разпределителния вал на пунтото 1.4гт 94г..Разбрах че става от Типо 1.6,Темпра 1.6 и Пунто 1.6.Моля ви ако някой може да ми намери вал втора ръка и майстор да го смени.Трябва да стане за Петък или най-късно за Събота.Обадете ми се ако може някой да ми помогне.Мога и да намеря вал,така че ми трябва спешно майстор.От Тетевен съм,до София няма проблем да го закарам. Тел.ми е 0888659642-Николай Янков
    Fiat Punto 1.4GT-с чип и спортно укачване,егати лудницата)

    #2
    Имай на ум че става от 1.6 но само от версията 90 к.с., чисто физически и от другите може да се сложи, но е с по-малък лифт от заводския.Проблема е че не вярвам да изскочи читав вал, щото тези коли са карани не по-малко от твоята. Нов мисля че е около 130лв за пунто 1.6, май ти е най-добрия вариант.
    тежък е животът лек...

    Коментар


      #3
      jungleraver написа:
      Имай на ум че става от 1.6 но само от версията 90 к.с., чисто физически и от другите може да се сложи, но е с по-малък лифт от заводския.Проблема е че не вярвам да изскочи читав вал, щото тези коли са карани не по-малко от твоята. Нов мисля че е около 130лв за пунто 1.6, май ти е най-добрия вариант.
      Колега,и нов ще купя.Но къде мога да намеря подобен вал за около 130лв.???И читав майстор да го смени за един ден???
      Fiat Punto 1.4GT-с чип и спортно укачване,егати лудницата)

      Коментар


        #4
        niko82 написа:
        jungleraver написа:
        Имай на ум че става от 1.6 но само от версията 90 к.с., чисто физически и от другите може да се сложи, но е с по-малък лифт от заводския.Проблема е че не вярвам да изскочи читав вал, щото тези коли са карани не по-малко от твоята. Нов мисля че е около 130лв за пунто 1.6, май ти е най-добрия вариант.
        Колега,и нов ще купя.Но къде мога да намеря подобен вал за около 130лв.???И читав майстор да го смени за един ден???
        за един ден вероятоността клони към нула най малко реглажа на клапаните отнема адски много време - или по точно в намирането на точния пул дето ти трябва а в магазините пулове вече почти няма последния ми такъв , беше човека беше в гаража в 7 сутринта , и си тръгна в 19 вечерта при супер добро стечение на обсоятелствата и голям късмет с пуловете , така че ако си решил в софия си приготви 2 дена
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          Имам вал от 1.4 71кс ако ти върши работа
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #6
            S.W.A.T. написа:
            Имам вал от 1.4 71кс ако ти върши работа
            Ne stava kolega,no vse pak blagodarq
            Fiat Punto 1.4GT-с чип и спортно укачване,егати лудницата)

            Коментар


              #7
              колеги,смених вала днес,и пунтото литна Много съм доволен от моя приятел и майстор в Тетевен,Цури се казва.За 6 часа всичко бе готово
              Fiat Punto 1.4GT-с чип и спортно укачване,егати лудницата)

              Коментар


                #8
                niko82 написа:
                колеги,смених вала днес,и пунтото литна Много съм доволен от моя приятел и майстор в Тетевен,Цури се казва.За 6 часа всичко бе готово
                браво на човека , а реглажа ??? как стана и с какви пулове ? най вечесмени ли маслото щото тея стружки все пак са там някъде
                Power Under Pressure

                Коментар

                Working...
                X