Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

боядисване на спойлер на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    боядисване на спойлер на браво

    колеги знайте ли колко ще ми излезе едно боядисване на спойлерчето ?? и дали мога аз сам да си го боядисам ... и как точно да го монтирам ??
    Прикачени файлове
    fiat bravo 1.4

    #2
    Около 100 грама боя ще ти трябват, но най-добре иди при майстор. Едва ли ще ти вземеповече от 10 лв да го пръсне. Захваща се с черен силикон.

    Коментар


      #3
      дд

      тука до нас има един ще отида с колата да види мойта боя каква е и ще го питам за цената ако сам се захвана да го боядисвам тряя го изшкуря после грондирам и накрая да го напраскам така ли ?? а да те питам знаиш ли как става слагането му ?
      fiat bravo 1.4

      Коментар


        #4
        Я го снимай тоя спойлер, иначе мажеш с полиуретан и си готов.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          вв

          полиуретана не е ли една пяна за изолация до колкото знам
          fiat bravo 1.4

          Коментар


            #6
            Re: вв

            DIDKYmanqk написа:
            полиуретана не е ли една пяна за изолация до колкото знам
            ползва се за залепяне на автомобилните стъкла? принципно ако спойлера е от Браво, се захваща на стъклото с болтове, но си трябва стъкло с 5 дупки а не стандартното с 1 -на. Такива с 5 дупки фабрично се монтират на GT и HGT версиите.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Re: вв

              DIDKYmanqk написа:
              полиуретана не е ли една пяна за изолация до колкото знам
              Бъркаш наименованията. Това за което си мислиш ти е полиуретанова пяна. Аз моя спойлер си го лепнах с монтажно лепило (ония които са в туби като на силикона) и вече една година каране и излагане постоянно на слънце и не е мръднало. Цената на лепилото беше около 10 - 11 лева за туба (350 грама) . А количеството което ти трябва е около 200 грама.
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар


                #8
                Слагайте спойлерите само с лепило. че като ги крадат, да няма много поражения. Изскубнат с видите от ламарината е жална гледка...
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #9
                  с

                  delete написа:
                  Около 100 грама боя ще ти трябват, но най-добре иди при майстор. Едва ли ще ти вземеповече от 10 лв да го пръсне. Захваща се с черен силикон.
                  Едва ли 10 лева ще му вземе .....поне 50
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Re: с

                    kantarev написа:
                    delete написа:
                    Около 100 грама боя ще ти трябват, но най-добре иди при майстор. Едва ли ще ти вземеповече от 10 лв да го пръсне. Захваща се с черен силикон.
                    Едва ли 10 лева ще му вземе .....поне 50
                    Ами, аз съдя по това, че на мен за Абартова козерка, която е доста по-голяма ми взеха 10 лв

                    Коментар


                      #11
                      най-лесно и хубаво ще стане ако го оставиш на човек който се занимава с товаако го правиш сам може да ти легне и по-скъпо- като го боядисаш няколко пъти

                      Коментар


                        #12
                        най-лесния,бърз,евтин и т.н. вариант е с фолио,например карбоново А за монтажа силикон-черен е незная как се казва,но се продава в авто-стъкларските ателиета,струва 10-15лв. и гаранция,че споилера ще си остане на мястото

                        Коментар

                        Working...
                        X