Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затъмняване на стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ти си знаеш ... но нали знаеш, че има една приказка, че евтиното винаги излиза скъпо :D
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #17
      Така е Но на Алфата си го сложих сам, от това евтиното и вече 1,5 година не е мръднало А онези от моя блок взимат 100 лв. на джам , така че ако искаш ще ти дам адреса и телефона да си сложиш И поради тази причина бих дал 20 лв. и да опитам сам или ще видя по-евтин вариянт-колегата Абарт
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #18
        Abarth. написа:
        blagun написа:
        leoni написа:
        Abarth. написа:
        blagun написа:
        Хубаво е станало, колега Но проблема при мен е че стъклата са криви на бравото, а на Алфата например са прави като на типото и не се образуват палци и залепва перфектно
        Именно,затова ти казвам да отидеш да ти го залепят Аз мога да ти каже един човек,който може да ти го направи перфектно :P
        Наистина е станало много добре!А каква е цената на американското и къде може да се намери?
        Американско има и на Илиенци- 20 лв. е ролката Иначе аз ще пробвам с него дали ще стане, и ако не стане ще прибегна до услугие на човека на колегата Абарт А какъв е телефона? и в кой квартал се намира?
        Близо до сточна гара е,обади му се и той ще ти обясни точно в коя пряка 0888567696 - Цецо
        Благодаря за телефона - утре ще му се обадя!
        FIAT TIPO 1.6 i.e DGT 149С2.046

        Коментар


          #19
          blagun написа:
          Abarth. написа:
          blagun написа:
          leoni написа:
          Abarth. написа:
          blagun написа:
          Хубаво е станало, колега Но проблема при мен е че стъклата са криви на бравото, а на Алфата например са прави като на типото и не се образуват палци и залепва перфектно
          Именно,затова ти казвам да отидеш да ти го залепят Аз мога да ти каже един човек,който може да ти го направи перфектно :P
          Наистина е станало много добре!А каква е цената на американското и къде може да се намери?
          Американско има и на Илиенци- 20 лв. е ролката Иначе аз ще пробвам с него дали ще стане, и ако не стане ще прибегна до услугие на човека на колегата Абарт А какъв е телефона? и в кой квартал се намира?
          Близо до сточна гара е,обади му се и той ще ти обясни точно в коя пряка 0888567696 - Цецо
          Мерси колега А като цена ме интересува ???
          Цена немога да ти кажа,обади се и питай не е чак толкоз трудно :P
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар

          Working...
          X