Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пружини за Сейченто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пружини за Сейченто

    Привет, колеги! Предварително се извинявам ако темата не е за този раздел.В момента карам едно Fiat Seicento и искам да му придам малко по-хубава визия.Мисля си че едни джанти 14 цола и малко по-нисичко окачване като за начало ще му я даде въпросната визия.Та въпроса ми е ако е възможно да ме упътите към какви пружини да се насоча, модел, също така трябва да търся пружини които стават само и единствено за сейченто или например прружини от уно стават на сейченто (това е просто пример, уно-вските мисля че не ставаха на сейченто).Също така по възможност цената да е около 80-100-120 лева.Знам че за тези пари няма да имам най-доброто.Поздрави!

    #2
    Вчера гледах пружините на моето сеиченто и много наподобяват тези на пунто мк1 така на пръв поглед са абсолутно еднакви но не съм на 100% сигорен

    Коментар


      #3
      Мс, колега за отговора, ще видя дали могат да станат тъй като по нета не намирам специално за сейчо спортни пружини, или ако намеря те за за някакви космически цени.Ако някой още се сеща за място откъдето мога да закупя да пише :D

      Коментар


        #4
        S P A R C O написа:
        тъй като по нета не намирам специално за сейчо спортни пружини, или ако намеря те за за някакви космически цени.Ако някой още се сеща за място откъдето мога да закупя да пише :D
        Apex suspension примерно, имат пружини, които снижават с 30мм. според производителя им, като цената им в БГ е към 270лв. за комплект 4 пружини.За място, от което можеш да си ги закупиш в сайта на Арех пише кой им е представител в БГ

        Коментар


          #5
          Пружини за Сейченто + още един въпрос

          Благодаря, колега за това че си писал в темата ми, първо! Въпросните пружини които ти си предложил ги знам, както и едни на FK пак за г/д толкова пари, но в момента нямам възможност да дам близо 250-300 лв за пружини.Написах темата в мисълта ако има някой колега който продава такива пружини втора употреба, или ако някой знае дали от друг модел пасват на сейчо-както колегата stefcho_sm е предположил.Също така помня че хора си купуваха пружини за по 100-130 лв комплект от 4 пружини които не бяха зле (или няма такова нещо!?).Също така пружините от сейченто спортинг снижават ли или са същите като от 0.9 кубатурата-моята?И още нещо да добавя за да не отварям нова темаКакто споменах моят сейчо е 0.9сс.Та въпроса ми е мога ли да му добавя крайно гърне от например Yamaha R1-1000сс, 150 кс.Освен това ако не се лъжа генерацията ми е на около 30мм.Лятото ако има възможност и ако родителското тяло удари едно рамо може тя да стане на 50мм или нещо такова.Това как ще се отрази на вървежа.Знам че няма смисъл да "помпам" най-малкия двг. но никъде не е казано че не могат да се изкарат няколко коня отгоре.Благодаря отново!

          Коментар


            #6
            доколкото съм в час твоите пружини са взаимозаменяеми само с Чинкуеченто, понеже базата е една и съща.
            Пауър из нотинг уитаут гума
            Cinq 16v , Delta 1 2.0

            Коментар

            Working...
            X