Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уау какво сейченто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    в по горен пост ми беше написал, че може да те обиди само приятел. ние сме "братя по фиато - притежание" и никой не е имал за цел да те обижда. не се засягай и продължавай да преследваш целите си щом си толкова твърд в намеренията си. остани със здраве.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #17
      everton написа:
      в по горен пост ми беше написал, че може да те обиди само приятел. ние сме "братя по фиато - притежание" и никой не е имал за цел да те обижда. не се засягай и продължавай да преследваш целите си щом си толкова твърд в намеренията си. остани със здраве.
      Много добре знам, че не сте искали да ме обидите, но все пак за вас явно възрастта е прекалено важна...

      Коментар


        #18
        Не възраста, а опита е важен! Ти сам казваш, че нямаш опит още и не си карал. Но пък той е функция на възраста, така че... :D
        no pain no pain

        Коментар


          #19
          kiler_4o написа:
          everton написа:
          в по горен пост ми беше написал, че може да те обиди само приятел. ние сме "братя по фиато - притежание" и никой не е имал за цел да те обижда. не се засягай и продължавай да преследваш целите си щом си толкова твърд в намеренията си. остани със здраве.
          Много добре знам, че не сте искали да ме обидите, но все пак за вас явно възрастта е прекалено важна...
          Но проблемо
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            kiler_4o написа:
            Незнам дали има смисъл да се ОПИТВАМ да споря с вас ...Всички гледате годините ми като "доказателство за малоумие и мечтателство"... Това, че си с 21 години по-голям от мен не значи, че си мислел по същия начин. Както споменах аз нито ще въртя гуми нито ще дърпам ръчни и т н ... няма значение ... по другия въпрос - "колата на тати"....
            хах,не си ме разбрал!В момента съм на 21г. и въртенето на гуми го правех преди година,демек на 19-20г. и те уверявам,че тогава(малко и сега) мислех точно като тебе за тунинги,пилене на глави на дедовата жига... ....наистина никой не иска да те обиди или нещо такова,просто послушай опита на по-възрастните от форума(не става въпрос за мене) айде със здраве да си караш чинкото

            Коментар


              #21
              eй стига сте чупили хатъра на момчето с мерак и питане всичко става какво като няма голям опит .. .нали точно затова се пише тук все пак ... а чинк пък е супер кола за тунинг разгледайте братята англичани какво правят 160hp ot 900cc ... важното е мерак да има останалото се учи пък като не се научиш в крайна сметка ще си платиш на някой да ти го направи
              Madness Motorsport
              (\__/)
              (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
              (")_(") signature to help him gain world domination.

              Коментар


                #22
                gad3n написа:
                eй стига сте чупили хатъра на момчето с мерак и питане всичко става какво като няма голям опит .. .нали точно затова се пише тук все пак ... а чинк пък е супер кола за тунинг разгледайте братята англичани какво правят 160hp ot 900cc ... важното е мерак да има останалото се учи пък като не се научиш в крайна сметка ще си платиш на някой да ти го направи
                eeee един човек да ме защити стабилно ... (всъщност втори) ... Както споменах не искам да разбивам колата и да и скапвам двигателя (няма да я правя 160 кс, а 60) ... И не само мечтая, а ще гледам да го изпълня ... но като се замисля май ще си намеря двигател от пунто 1,2 (ако наистина става без прекалено много преправяне) ...

                Коментар

                Working...
                X