Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за "тунинг" броня на типо.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за "тунинг" броня на типо.

    Здравейте!Имам една питанка..Дали броня от Lancia Delta ще стане на типо..Според Wikipedia , и някои други известни и не толкова известни сайтове за данни относно автомобила, има малка разлика в размера..Нещо от типа на 60 мм по-широка е Lancia-та от Типото.1700 мм за Фиата, 1759 мм за Ланчата.Това е модела на бронята Изпитвам съмнение за мястото на захват на бронята между фаровете (май на ланчата е по-голямо разстоянието между болтовете)И отделно - някой да има някакви препоръки, за модификация на стандартна броня на Фиат Типо (с халогени, тесен отвор)Интересува ме евентуално да се измисли (или намери от друг автомобил) добавка за бронята.Мисля какви ли не варианти, играл съм си на фотошопа, но нищо което да ме накара да правя нещо...Отделно намерих снимка на фиат типо, с броня от делта интеграле..Нека дискутирането започне ... сега
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    #2
    Пуснал си тема за нещо което и мен ме вълнува.450mm е осово разстоянието на ТИПОВАТА броня.Така като гледам на тази пак е толкова.Според мен разликата идва в краищата.А отстрани захвата също няма да стане според мен.Виждал съм броня с нож от голф 3-ка,ама на мен ми седи като фърлена с вилата.Истината си е абарт добавката,ама са рядкост.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар

    Working...
    X