Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто оптичен тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто оптичен тунинг

    Здравейте, нов съм във форума. На скоро си купих фиат пунто, имам и алфа 156ца на 18г съм и мисля да го пречупя малко със собствени сили и ще започна с стоковите снимки.
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Фиат Пунто оптичен тунинг

    Ето малко снимки от процеса
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Добре дошъл,във форума.И браво за начинанието,готино се получава.А да питам,някакви жокерчета под капака,замисляш ли му.
      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

      Коментар


        #4
        Ами колега какво да ти кажа ?! Нов шофьор съм за сега ще го карам с този 1.2 мотор.От алфата имам един резервен двигател 1.9 жтд, но незнам. Мисля така да изкарам лятото на 2012 и след това ако е късмет да си взема това което искам ( АЛФА 159 ) може да му сложа на това 1.4 от гт-то или направо да се тунингова този двигател.

        Коментар


          #5
          Имам един въпрос към колегите. Ако му сложа спортен филтър на това 1.2 дали ще изкарва подобаващо добър звук?

          Коментар


            #6
            Добър звук да и нищо повече
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              #7
              Здравей,първо добре дошъл във форума.Относно въпроса ти за филтъра,добър звук може би,но може и нищо да не се промени,трябва да се пробва,но ако има ефект за звука само това ще ти е,е и някой друг грам горница от към разхода.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                Браво колега но с този злобен вид кадето става външно ще иска и злоба под капака Мога само да ти пожелая успех и скоро в завършен вид
                FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

                Коментар


                  #9
                  Колеги, благодаря ви! За под капака няма как просто, защото все още съм на 18 и с на мама и татко парите.. разбирате ме надявам се, няма как!

                  Коментар

                  Working...
                  X