Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измервателни уреди - Auto Gauges

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Измервателни уреди - Auto Gauges

    Тъй като всяка тунингована кола не може без тях и реших да споделя че искам и аз да ъпгрейдна малко интериора и да заменя старите че ми омръзнахаи се колебая , за температура на маслото какъв уред за сложа .Спрял съм се на 2 фирми - Defi и D1 SpecАко ми препоръчате и нещо друго ще съм ви благодарен.И нека всеки да пита тука ако иска нещо свързано с уреди да не спамин другите теми
    Power Under Pressure

    #2
    Re: Измервателни уреди - Auto Gauges

    Всичкото ми измерване на сите коли е http://www.autogauge.com.tw/, всички тия уреди вече се правят по азиатско, но просто видях че англичанчетата масово ги ползват, а и засега и аз съм доволен......ползвах една уж фешанария на FK - на един общ дисплей, температури на вода, масло, налягане на масло, волтаж и обороти може и да си го лепнеш на джама......изглежда много лачено, но дава поне 10 - 15 градуса отклонение на температурите, а и един ден изненадващо на правата на Калояново ме състари с петилетка след като видях 0 налягане на маслото, отбивах веднага вдясно, гасене на колата, шаш, което се оказа фалшива тревога, и от тоя момент отчиташе каквото му кефне......пълен боклук.....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      Знам какво си купил , наглеждах го но се отказах че ми се стори че тази терника от жегата лятото и този дисплей ще е зле http://www.youtube.com/watch?v=VYpOr...=relatedето това имам в предвид
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        Така или иначе поне сензора за налягане го тествай паралелно ако имаш възможност.....
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #5
          От арните уреди, имам буустметър със стъпково моторче и мап сензор на http://www.racetech.com.tw/иначе ето ги в действие, тоя пич като в кабината на самолет http://www.youtube.com/watch?v=6YFIM...eature=related
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            #6
            на колко милиметра , аз уреди под 60 вече не ползвам на 60 всичко се вижда много ясно искам марково в краен вариант едно дефи линк или апекси http://www.youtube.com/watch?v=ymUgm...eature=related
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              абе то хубаво ама много ми е интересно тия "Истинските" колко 100-200 евро парчето са ? :D тия радват с тоя Тест къде си правят при старт ама имам едно такова подозрение че са достааа скъпички
              Fabbrica Italiana Automobili Torino
              F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
              F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
              F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

              Коментар


                #8
                mohel написа:
                абе то хубаво ама много ми е интересно тия "Истинските" колко 100-200 евро парчето са ? :D тия радват с тоя Тест къде си правят при старт ама имам едно такова подозрение че са достааа скъпички
                А някой да ти е казал , че в мойто ГТ има еФтини части ????Като искаш мляко си купуваш крава а тя не е еФтина,всеки един уред ми е над 100 долара ,с изключение на темпа на маслотота като за начало почвам от него ,после чакам алкантарата да ми донесат и .....лека полека..Ефтино нема , ефтино на битака
                Power Under Pressure

                Коментар


                  #9
                  WhitePower написа:
                  mohel написа:
                  абе то хубаво ама много ми е интересно тия "Истинските" колко 100-200 евро парчето са ? :D тия радват с тоя Тест къде си правят при старт ама имам едно такова подозрение че са достааа скъпички
                  А някой да ти е казал , че в мойто ГТ има еФтини части ????Като искаш мляко си купуваш крава а тя не е еФтина,всеки един уред ми е над 100 долара ,с изключение на темпа на маслотота като за начало почвам от него ,после чакам алкантарата да ми донесат и .....лека полека..Ефтино нема , ефтино на битака
                  Не ме разбра маи ... не съм казал че имаш евтини части по колата даже съм ти изчел темата за пунто-то в интерес на истината питах защото наистина не знам на ква цена са само ми стана ясно че никак не е малка .и се пак 100-200 евра за уред виждаш как звучи сеа ако ти можеш да си позволиш толкова за уреди да си жив и здрав аз просто исках да знам цената понеже радват аз съм си сложил от евтините 60/лв парчето но при мене и да има малка разлика не е от кои знае какво значение въпреки че ги сравнявах сръвнително точно показват както и да е питах от любопитство
                  Fabbrica Italiana Automobili Torino
                  F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
                  F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
                  F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

                  Коментар


                    #10
                    И понеже знаете че искам да съм винаги модерен с тази цел търся информация за HUD уредите , ама няма много много , с 2 думи искам и един хубав оборотомер
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      орлине поледе с тея уреди нешто маи :D пак си замислил нешто

                      Коментар


                        #12
                        leandro написа:
                        орлине поледе с тея уреди нешто маи :D пак си замислил нешто
                        ooo знаеш че мозака ми не почива )) винаги може и още http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...nrseV0това е когато не виждаш нищо с 2 думи радар за кола
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #13
                          http://www.youtube.com/watch?v=PcMZN...ture=relatedЕ такова искам ама по убаво
                          Power Under Pressure

                          Коментар


                            #14
                            mohel написа:
                            абе то хубаво ама много ми е интересно тия "Истинските" колко 100-200 евро парчето са ? :D тия радват с тоя Тест къде си правят при старт ама имам едно такова подозрение че са достааа скъпички
                            тия със стъпковите моторчета, или пък цифровите им версии се въртят около 100-200лв в зависимост от самия тип уред,просто това ниво като коректност и качество е предостатъчно, за по-скъпи играчки...по-добре тия пари да се налеят в някоя част по колата от която наистина ще завърви повече и по-добре
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              #15
                              ми повече от това няма на къде , ще почне да се чупи , нещо , а Ици аз съм малко перфекционист освен коне трябва и стайлинга да е наред , с 2 думу да стане кола за пример Боди кита го имам , коне достатъчно , интериора ми е до половината и сега там почвам да наблягам
                              Power Under Pressure

                              Коментар

                              Working...
                              X