Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

олекотяване на маховик на фиат пунто 1.2 16 86к

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    олекотяване на маховик на фиат пунто 1.2 16 86к

    здравеите колеги можетели някои дами каже с колко мога да олекотя маховика на пунто 1.2 16 86 коня

    #2
    не знам с колко ама не се престаравай въобще да не говориме че не знам кои ще ти го балансира после тоя маховик и въобще не е добра идея на тоя 1.2 да го олекотяваш ще дойде някои баир и ще връщаш 2-ра ми се струва
    Fabbrica Italiana Automobili Torino
    F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
    F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
    F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

    Коментар


      #3
      поръчах си чип и се чудех че мога да олекотя и маховика че и без това трябва да сменям семерината че протече от към него затова питам

      Коментар


        #4
        към 2 килкограма може да се смъкнат от него и няма нужда от балансиране ако го стържиш равномерно мисля 4е беше към 7 кила целия и стана 5 с баирите няма проблем наместа и на пета ги качвам.

        Коментар


          #5
          колега, колко даде за чипа иот къде ?
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            мерси колега ще го пилна само това небех пипал по тоя мотор ама вчера едно 106 рали 1.6 8 в меби на старт драпнаме от начало кола и малко после почнах да го настигам ама свършиха 400 метра та се ядосах малко 106 коня беше

            Коментар


              #7
              mohel написа:
              ще дойде някои баир и ще връщаш 2-ра ми се струва
              И защо ще връща втора?За колегата който пита - колко да се олекоти е труден въпрос, въпроса е че трябва да се балансира след това, добрата новина е че вече има няколко места където това се прави.......личния ми съвет е да се отнема материал от най - външната му част, на струг а не чрез дупчене.......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                Правилния метод е верно на струг! Дано да има "месо" за отнемане, че не съм виждал такъв баш маховик. А, ако са заиграй бай стругар да центрова правилно маховика в супорта неа нужда и от баланс. Ама ми е чудно какво очакваш от това 1,2 маторче, даже и с орезан маховик, даже и с чип, даже и генерация и филтър и разпред. вал да му сложиш ще го закараш до там от където почва 1,6 примерно Що има смисъл от всичко това
                ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                Коментар


                  #9
                  Понякога не мога да ви разбера защо се занимавате с глупости...Къде си тръгнал с тоя двигател да се надбягваш??? Другия път си купи кола 800 кубика, с три цилиндъра, сложи й би-турбо от Мазерати и тогава пак се надбягвай с вятъра...
                  FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                  Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                  Коментар


                    #10
                    Купи си друг маховик и него олекотявай, ако случайно ефекта после не ти хареса.А щом така или иначе ще сваля кутията, що да не си поиграе човека.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      за колегата от тарговище аз сега 1.6 си го подминавам пак с доработките незнам от пунто моделите признавам 1.2 16 и гт другите нестават а точно 1.2 16 за това моторче си върви доста прилично бих казал 1.6 просто е ламя която е направена баба да ходи с нея до магазина аз съм човек които обича да си прави експерименти с колите по точно с фиати любиматами марка и доста често показвам на уш по бързите на кубици котури.Извинявам се ако съм засегнал някои колега но когато хората имат ентосиазъм за нешто ако можете помагаите аколине по добре замалчете.Благодаря на колегите които ме подкрепиха като я пипна ште споделя с вас.Мерси

                      Коментар


                        #12
                        Никой не е седнал директно на кола дето е 200 коня, всеки е тръгнал от някъде, щом човека го кефи да си го направи така.........
                        Alfa 156 2.0 TS
                        Alfa 156 20VTurbo
                        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                        Locost TF1 3.0V6

                        Коментар

                        Working...
                        X