Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Претапициране вратите на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Претапициране вратите на браво

    Здравейте! Видях че доста хора са претапицирали вратите на своите коли. Та ако може някой да ме светне как точно става отделянето и впоследствие монтирането обратно на частта от вратата с тапицерията ? Питам, защото ми е мерак да тапицирам моите с кожа, но като гледам снимките на колегите двете части на вратата са хванати фабрично с нещо като разтопена пластмаса(поне това виждам на снимките , не съм свалял моите)

    #2
    Re: Претапициране вратите на браво

    extazy089 написа:
    Здравейте! Видях че доста хора са претапицирали вратите на своите коли. Та ако може някой да ме светне как точно става отделянето и впоследствие монтирането обратно на частта от вратата с тапицерията ? Питам, защото ми е мерак да тапицирам моите с кожа, но като гледам снимките на колегите двете части на вратата са хванати фабрично с нещо като разтопена пластмаса(поне това виждам на снимките , не съм свалял моите)
    Ползвай търсачката, колега. Тази тема е дъвкана, дъвканааа....

    Коментар


      #3
      Ползвах търсачката още преди да напиша въпроса си. От една от темите (даже мисля, че беше твоя) разбрах, че веднъж свалена, частта с тапицерията вече е трудно да се прикрепи обратно с оригиналните й "щифтове" от пластмаса и било по-добре да се хване с лепило "хелметекс". Точно за това пуснах тази тема за да разбера кой е най-добрия начин за сваляне и сигурно монтиране обратно без "тел ,сезал и псувни"

      Коментар


        #4
        Няма такъв. Всичко е импровизация Мисля с поялник най-добре ще стане.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Мерси колега!

          Коментар

          Working...
          X