Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми музика за Stilo-то до 600 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми музика за Stilo-то до 600 лв

    Здравейте. Вече не издържам с вградения касетофон на колата и съм решил да си сложа друга музика. Моля ви да ми препоръчате основно усилвател и басбокс или туба за общо 600 лв. CD-то не влиза в тая цена. В предната си кола имах ужасно мощен усилвател и две туби 10-ки, но не бяха подбирани с мозък и говорителите два пъти заминаха на кино. Затова сега искам да е един басбокс да речем до 350-370 лв и останалото за високи и усилвател. Искам да ви питам също, нужно ли е някакви филтри да се купуват, защото искам да се чува и какво се пее. P.S. - От къде трябва да мине кабела от акумулатора към усилвателя?

    #2
    относно кабела го прекарай през купето а не под него и бушона до акумулатора а не до усилвателя всичко друго е въпрос на личен избор
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      Колега насочвай се към Гранд зеро, ДЛС, Хертс-са също не е лош, Бошмена за цената е перфектен. Иначе усилвателите Кенвооди-те са мн добри. Избягвай Пайнера и Сонито, особено пайнера за нищо не става при по евтините модели.За суб ти перпоръчвам товаhttp://caraudio-bg.com/carsubwoofers/DLS/rw12.htmlиhttp://caraudio-bg.com/carsubwoofers/DLS/oa12d.htmlиhttp://caraudio-bg.com/carsubwoofers...gzrw-12xd.htmlза субhttp://caraudio-bg.com/caramps/Groun...zta-2155x.htmlтова примерноПосле ти трябват още към 60лв за хубава каса+кабели 50-60, и ако искаш по-добро качество, си слагаш филтър, но май надвишихме много лимита Най-добре 2ра ръка цял комплект, намират се много запазени.
      Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

      Коментар


        #4
        в тоя ред на мисли имам един паинер 760 вата усилвател с кондензатор дето ги возя 2 години еи така ако колегат иска да да пише на ЛС , ще измислим нещо
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          Re: Препоръчайте ми музика за Stilo-то до 600 лв

          fiat_stilo213 написа:
          Здравейте. Вече не издържам с вградения касетофон на колата и съм решил да си сложа друга музика. Моля ви да ми препоръчате основно усилвател и басбокс или туба за общо 600 лв. CD-то не влиза в тая цена. В предната си кола имах ужасно мощен усилвател и две туби 10-ки, но не бяха подбирани с мозък и говорителите два пъти заминаха на кино. Затова сега искам да е един басбокс да речем до 350-370 лв и останалото за високи и усилвател. Искам да ви питам също, нужно ли е някакви филтри да се купуват, защото искам да се чува и какво се пее. P.S. - От къде трябва да мине кабела от акумулатора към усилвателя?
          От този пост не разбрах, сега искаш да свири силно и кот са чуе чуе или искаш нещо по умерено и качествено?Един съвет от мен, не се хвърляй на нови неща! Ще съжаляваш до 2 месеца Не си първият на който го казвам, може би няма няма да си първият който ще съжалява ако го направи. Още един въпрос имам? Колко пространство от багажника си си готов да загубиш :D :D

          Коментар


            #6
            Всичкото място е за музика в багажника, хах както беше в голф-а навремето, баща ми не можеше една торбичка да сложи, както и да е.Иска ми се басът да е хубав, плътен и същевременно да е покрит много добре от високи честоти. В предната кола имах високи 4 за по 2 лв, излагация.Относно басите: да многоми допадна 500 вата, който е, но кутия от къде ще взема. Не искам да пъня джобовите на добричките селендури с някакви самоделки. Ония знам, ше ме пита, колко е баса, аз ше му кажа 12 инча и ония ше каже, ей там хубави туби имам, от някакъв смотан талашит.Относно кабела: как през купето, а не под него?

            Коментар


              #7
              fiat_stilo213 написа:
              Всичкото място е за музика в багажника, хах както беше в голф-а навремето, баща ми не можеше една торбичка да сложи, както и да е.Иска ми се басът да е хубав, плътен и същевременно да е покрит много добре от високи честоти. В предната кола имах високи 4 за по 2 лв, излагация.Относно басите: да многоми допадна 500 вата, който е, но кутия от къде ще взема. Не искам да пъня джобовите на добричките селендури с някакви самоделки. Ония знам, ше ме пита, колко е баса, аз ше му кажа 12 инча и ония ше каже, ей там хубави туби имам, от някакъв смотан талашит.Относно кабела: как през купето, а не под него?
              Тоест да минава отвътре, а не отвън
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #8
                fiat_stilo213 написа:
                Всичкото място е за музика в багажника, хах както беше в голф-а навремето, баща ми не можеше една торбичка да сложи, както и да е.Иска ми се басът да е хубав, плътен и същевременно да е покрит много добре от високи честоти. В предната кола имах високи 4 за по 2 лв, излагация.Относно басите: да многоми допадна 500 вата, който е, но кутия от къде ще взема. Не искам да пъня джобовите на добричките селендури с някакви самоделки. Ония знам, ше ме пита, колко е баса, аз ше му кажа 12 инча и ония ше каже, ей там хубави туби имам, от някакъв смотан талашит.Относно кабела: как през купето, а не под него?
                Предлагам да започнеш от плеъра и по на там вече всичко се гради. Кажи с какъв си ?

                Коментар


                  #9
                  Ако искаш само да ти дъни в колата некакво издухано басче без никакъв звук е все тая какво ще вземеш.Ако си решил да постигнеш нещо качествено си трябват повече пари.Ако ги нямаш на момента се купува постепенно,като се започва от качествен плеър за начало.Много може да се говори по въпроса.Лично при мен музиката струва повече от самата кола.Беше ми мерак,направих го.Не съм съгласен да се взимат втора употреба усилватели и басчета,но всеки си знае.Относно продуктите на Пайнер-при мен плеъра,баса и единия усилвател са такива.Пичагата ,който казва че не стават за нищо,бих му казал-Явно не е наясно.Но както казах,всеки си знае за него.

                  Коментар


                    #10
                    Аз оставам с впечатление, че говорим за среден клас компоненти с много сила и биващо качество?

                    Коментар


                      #11
                      Бих избрал следното:alpine 9880/9886предна линия - dls r6 с подходящи филтри и на първо време оригиналните пищялки, въпреки че са отвратусилвателче читаво - различно от тъндър, блаупункт и магнатбасче - аз съм фен на хертз es250 в затворен обем ~18литраама .... пари на вятъра и затова си карам с ори радиото и колонките
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар

                      Working...
                      X