Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

маняшки intercooler на стило jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    маняшки intercooler на стило jtd

    Здравейте колеги,малко ми е зле заглавието ама незнаех как да го формулирам та въпроса ми е следния стилото ми е jtd 116кс+чип и искам да му сложа кулар от онези "истинските" където стоят на предната броня и мисълта ми е ще ми върши ли работа този кулър и дали ще има по-добър ефект ?п.п. дано да сте ме разбрали Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
    STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

    #2
    Re: маняшки intercooler на стило jtd

    dqvola6669 написа:
    Здравейте колеги,малко ми е зле заглавието ама незнаех как да го формулирам та въпроса ми е следния стилото ми е jtd 116кс+чип и искам да му сложа кулар от онези "истинските" където стоят на предната броня и мисълта ми е ще ми върши ли работа този кулър и дали ще има по-добър ефект ?п.п. дано да сте ме разбрали Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
    Аз не съм професор точно в сферата на Турбо моторите но това което знам е че ефект би трябвало да има понеже ще се получи и по добро охлаждане съответно по студен въздух по добро изгаряне повече мощност друг е въпроса колко голям кулер ще сложиш до колкото знам много голям кулер и мн дълъг път на маркучите се получава и много ЛАГ ( да ме поправи някои ако греша )
    Fabbrica Italiana Automobili Torino
    F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
    F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
    F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

    Коментар


      #3
      колега и сегашният ти кулер е истински Искаш да си сложиш челен кулер,няма лошо.А дали ще ти върши работа, той и сегашният ти върши работа, щом са го сложили, сигурно не е за украса.Слагай смело ама да не се отплеснеш много с големината му

      Коментар


        #4
        а някъкви идеи за размери че съм много бос в тея работи ?
        STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

        Коментар


          #5
          За какво ти е ?Таз кола не се слави със здрав маховик.Ако си я взел с цел да я изцедищ на макс, не си уцелил колата.В жегите ще си върши работата челния кулер, но едва ли ти ще усетиш някаква разлика.Сега може и аз да съм криворазбраната цивилизация, но бих подходил така:- алтернативен маховик/съединител- друго турбо- челен кулер и пътища- ремапДаже най-добре всичко това на куп, но ако ударим чертата сигурно излиза, колкото още едно стило
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            благодаря много за инфото сега вече ми стана ясно !!!
            STILO 1.9 JTD REMAP POWER---->Кen Block inside

            Коментар

            Working...
            X