Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Визуален проект Punto MK1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Predatorsi написа:
    Абе каквото и да правиш не затъмнявай стоповете!!!Оня ден щях да се надена на една Астра с такива затъмнени стопове...Ако бях го хванал тоя ,боя му беше гарантиран!!!
    Сложи си 3ти стоп вътре в купето заради затъмнените задни като мен, за да ти е по-съвестно
    CSI in the CAR !!!
    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

    Коментар


      #17
      fast_ghost написа:
      quintessenz написа:
      Valiosport написа:
      сложи лети джанти 15 или 16 цола по твой избор и ако не ти се дават пари за спортни пружини, може да разнеш твойте, за да я снижих, капака каза, че ще го намръщиш и колата ти ще стане чудесна с малко пари
      Колега да не се заблудиш НЕ можеш да си резнеш пружините!!! Не се набутвай!!! Вече няколко пъти виждам подобни постове от хора който си нямат никва представа от пружините на пунтото да дават такъв съвет... не стават за рязане колега...
      А бе те стават за рязане... ама устойчивосста отива по дяволите (пробвано!)
      извянам се предварително че ще изцапам темата на колегата но искам да те питам как точно ги резна и после тези пружини си легнаха нормално в макферсона?! скоби за макферсона не минава щот тва е най-глупавото и опасно нещо което можеш да направиш
      Haters Gonna Hate

      Коментар


        #18
        Китване,и премахване на емблеми ("почистване")
        FIAT Punto MK1 1.1 55hp

        Коментар


          #19
          Тези дни,очаквайте снимки...
          FIAT Punto MK1 1.1 55hp

          Коментар


            #20
            Е,ето пребоядисана и исчистена ....,не е мита,след 2-3 дни ще я измия....Чакам мнения и съответно предложения
            FIAT Punto MK1 1.1 55hp

            Коментар


              #21
              quintessenz написа:
              fast_ghost написа:
              quintessenz написа:
              Valiosport написа:
              сложи лети джанти 15 или 16 цола по твой избор и ако не ти се дават пари за спортни пружини, може да разнеш твойте, за да я снижих, капака каза, че ще го намръщиш и колата ти ще стане чудесна с малко пари
              Колега да не се заблудиш НЕ можеш да си резнеш пружините!!! Не се набутвай!!! Вече няколко пъти виждам подобни постове от хора който си нямат никва представа от пружините на пунтото да дават такъв съвет... не стават за рязане колега...
              А бе те стават за рязане... ама устойчивосста отива по дяволите (пробвано!)
              извянам се предварително че ще изцапам темата на колегата но искам да те питам как точно ги резна и после тези пружини си легнаха нормално в макферсона?! скоби за макферсона не минава щот тва е най-глупавото и опасно нещо което можеш да направиш
              Много лесно... пробвахме го на един голф 3-ка завързахме пружината с дебела тел.. и резнахме с една навивка дирекно на колата без да сваляме нищо обаче се губи устойчивост.Колега мнго добре се е полувило браво! :D
              Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
              Punto. 1.2 16v. 86hp+

              Коментар


                #22
                Боята е екстра!!!Искам да те питам ,едно боядисване колко пари излиза?Че и на мен ми се върти в главата ,ама досега не съм питал по сервизи...А за рязането на пружините...Ами с един френд го пробвахме ,ама си качи старите пружини... Не става работата...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #23
                  Ми ако ти си го правиш,боята бълграския металик е 30лв. килото (даже някой казват,че има и малко перла на мойта ) !Лака и тои е 30лв.,за мен ми трябваха по 2 кила и от двете,лака може и три да ти дойде,зависи от много работи.А иначе по сервизи,мзичат по 150лв на детайл,което си е 1000лв. пребоядисването.П.С. Скоро ще кача още снимки,още малко работа има по колата
                  FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                  Коментар


                    #24
                    Ето още снимки...вече завършен,по натам като проимам пари,още....
                    FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                    Коментар


                      #25
                      Нищо не казвате
                      FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                      Коментар


                        #26
                        Браво колега добре си се справил до тук няма да давам препоръки защото не съм от най-компетентните но ми харесва ...успоех за напред !! :P
                        Fiat Punto1.1, 55hp
                        Fiat Punto HGT 1.8, 130hp
                        Fiat Punto JTD 1.9, прогресия

                        Коментар


                          #27
                          Браво колега добре си се справил до тук няма да давам препоръки защото не съм от най-компетентните но ми харесва ...успоех за напред !! :P
                          Fiat Punto1.1, 55hp
                          Fiat Punto HGT 1.8, 130hp
                          Fiat Punto JTD 1.9, прогресия

                          Коментар


                            #28
                            Колега намери сега окачване поне 40мм надолу и прагове от спортинг или гт,след това мисля че нищо друго няма да и липсва.Двигателят с който си ежедневно подлаган на голям голям тормоз,3-та година с несменявано масло е като пушка,ако мислиш за друг счупи този(ако можеш де :D )и чак тогава друг.

                            Коментар


                              #29
                              Дам трябва да я снижа малко и мисля да сложа фланци на джантите,да я издуят малко ....
                              FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                              Коментар


                                #30
                                Здравей колега!Как върви тунинга!Задължително намери прагове от ГТ и едно окачване, колата коренно се променя!Минал съм по същия път! п.п. Извинявам се, че не съм гледал темата преди боядисването! Вече е късно за другите промени дето съм правил аз!
                                Прикачени файлове
                                Drive or Die!

                                Коментар

                                Working...
                                X